www.sudzibas.lv TUF Autocentrs Tuf autoserviss diagnostika

Tuf autoserviss diagnostika - Tuf autoserviss diagnostika

Tuf.lv diagnostikas atsauksme - tikai fakti

Tuf.lv mājaslapā ieraudzīju piedāvājumu "Automobiļa pilna diagnostika tikai 30 LS!".
http://www.tuf.lv/lv/Mercedes-Benz-automobila-PILNA-DIAGNOSTIKA-TIKAI-30-Ls-/new/1

Tā kā atrados ārzemēs uzrakstīju e-pastu. Divu dienu laikā atbildi nesaņēmu (-1).
Sieva piezvanīja un pierakstīja uz 2013.07.05. plkst. 11:00.

Aizdzinu mašīnu un sēdēdams mīkstā ādas krēslā (+1) gaidīju diagnostikas rezultātus.

Kā rezultātu ieguvu izdruku no "Diagnosis Assistance System" ar konstatētajām sistēmas kļūdām un A4 papīra lapu, uz kuras krievu valodā (-1) bija uzskaitīti ritošās daļas defekti.

Tad nu tuf darbinieks sēdās un uzrakstīja sarakstu ar detaļu numuriem, kuras jāmaina un cik tās maksā. Zīmīgi, ka visu detaļu cenas dalījās ar skaitli 15.

Vēlāk detaļu katalogā, no kura visi Latvijas servisi iepērk detaļas http://sensonparts.sensonauto.lv/ apskatīju tuf darbinieka minēto detaļu cenas. Visas cenas bija krietni noapaļotas uz augšu (-1). Kronis visam bija bremžu gumijas (Brake Hose Rear 2114200548), kuru tuf norādītā cena bija 15.00 LVL, bet detaļu katalogā tikai 3.16 LVL.

Kā ritošās daļas defekts tika norādīts "silno iznosheni zad. torm. kolodki i diski". Vēlāk, aizdzenot mašīnu uz diagnostiku citā servisā, atklājās, ka lai arī "kolodki" ir nodiluši, bremžu diskiem nav ne vainas (-1) (būtu pārmaksāts vismaz 60 LVL). Savukārt stūres ābola brīvgājienu tuf darbinieki nebija pamanījuši (-1) (kaut gan norādīju par jocīgu skaņu braucienā griežot stūri).

Lai arī tuf mājaslapā ir norādīts, ka pilnā diagnostika ietver arī "riteņu savirzes-sagāzuma regulēšanu", tā netika veikta (-1) (tuf darbinieks paskaidroja, ka tas tiek veikts pa atsevišķu cenu), tāpat arī netika veikta tuf mājaslapā minēto "virbūves pārbaude un iepriekšējo labošanas darbu konstatēšana" (-1).

Pretī samaksātajiem 30.00 LVL par diagnostiku čeks netika iedots (-1) (konstatēju par vēlu).

Pēc diagnostikas lūdzu nomainīt durvju kontroles moduli vadītāja durvīs, kuru biju saņēmis no vācijas. Pēc tuf darbinieka vārdiem, lai to nomainītu, ir jāizjauc visas durvis un remonts maksās 35.00 LVL (-1). Citā servisā durvju kontroles moduli nomainīja 5 minūšu laikā neizjaucot durvis (skat. video http://www.youtube.com/watch?v=ElIIDz-vq4w) par to samaksājot tikai 5.00 LVL ar visu čeku.

Rezumē: uzspīlētas cenas par darbu un detaļām, nespēja konstatēt defektus, nevajadzīgu darbu norādīšana.

Pirmā un pēdējā reize, kad apmeklēju tuf servisu.

A

Komentāri (1)

A Arts 04.10.2013

Nemot veeraa ka juus kaa klients Iepriek`s Atvainojos Esat Invaliids (ar vienu roku un citiem bojaajumiem) un arii Brak Hose Bija noraadiita Cena par Oe Rezerves dalu un Part nr speciali taadiem kaa juus nevies nedos!(Iznemot pretenzijas un internetu Tev NEKAA CITA NAV) ?Jo automasinas remonts ir javeic seciigaa kaartiibaa. Taatad nopeerkot nopistuW220 nevajadzeetu raudaat par to ka 15 gadus braukusi a/m buus ideaala. Un dilstosho dalu meerijumi tiek veikti peec Daimler standartiem nevis onka Vasja Zajebca Poidet Jes4o un brutaalu abshuvuma nodiiraashanu ar vaardiem klasno vishlo dazhe knopki neslomal vai latviski tas buutu zajebisj atpakal liksim ar superliimi ni jeezenes.PS 2jeezenes ar super glue var pieliimeet arii tiltu pie virsbuuves.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes