TUF

Biju iebraucis nomainīt eļļu. galvenais meistars jauns lecīgs puisis vārdā Vadims. Papildus palūdzu veikt dzinēja pārbaudi un noteikt, kur tek dzesēšanas škidrums. Vakarā man atdeva mašīnu, lepni paziņojot, ka šķidrums netek nekur, bet ir pielieti 2 litri, savukārt dzinējam nestrādājot divas sprauslas un viena kvēlsvece. Rēķins 105 Ls!!! Kad mēģināju noskaidrot konkrētāk, korifejs Vadims izaicinoši pajautāja, vai es apšaubot viņa darbu, tomēr pateikt, kuras tad īsti sprauslas nestrādā pateikt nevarēja. Arī testa izdruku nedod. Lieki teikt, ka dzesēšanas škidrums pa nakti atkal pazuda un man nācās braukt uz normālu (un lētāku) servisu, kur novērsa tosola noplūdi, kā arī nomainīja vienu!!! sprauslu par 120 Ls. Kvēlsveces jāmaina nebija. Toties Vadims gribēja nomainīt divas sprauslas par 300 Ls!!! gabalā. Nekad nekad nekad nebrauciet uz šo briesmīgo kantori, ja negribat tikt piekrāpti. Cenas maksimālas, strādāt neviens negrib, kompetence nulle. Toties lecīgi bez gala.

I ilja 21.09.2008

gandoni ebanie k nim vob4e ezditj nelza i pokupatj u nih nihuja nelza pidari nadejusj oni s golodu zdohnut brabus amg bljatj vam vaz 2101 torgovatj nado mudaki priezhaj k nim na w220 (s class) oni na tebja kak na bomzha smotrat a pri dalnejwej diagnostiki avto iz rta graznogo rabochego vsego v masle virivaetsa fraza mozhew vikinutj ego na shirot nu on svojo suka otgreb, teperj na rumbule kalpakami targuet nado nahuj prikrivatsa vam rebjata