TUF autocentrs - Slikts serviss

Ļoti neizglītoti servisa darbinieki! Biju šodien lai pieslēgtu lukturi. Runājām 10-20 eiro prasīs vienu stundu. Tajā vietā sēdēju divas stundas un samaksāju 50 eiro. Attaisnojums cenas kāpumam: meklēja shēmas. Es nesaprotu kāpēc ir jāmaksā par “nezināšanu” ? Kā šādu nezinīšu kantori, kuriem jāmeklē kā pielikt lukturi, var saukt par Mersedes centru? Es neko nesaku samaksāt par pakalpojumu, bet maksāt vairāk kā divas reizes vairāk tikai tāpēc ka viņi kautko nezina un nevar atrast kā sataisīt auto ir stulbums! Vel plus neiedeva čeku, jau otro reizi! Informācija nodota VID. Ja man būs iespēja es nekad vairs uz turieni savu auto nevedīšu! Vienkārši nav vērts! Viņi nezina ko dara..