www.sudzibas.lv TUF Autocentrs Sisto vācu automašīnu pārdošana

TUF autocentrs - Sisto vācu automašīnu pārdošana

Apskatījos ss.lv ka TUF autocentrs pārdod mazlietotu Passat CC 2008 gada no Vācijas - noskrejiens 65 000 km, cena tīri ok. Un protams, piemīnēts ka no VW dīlera vācija, super kondicija. Auto apraksts ir pieiejams te : http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/volkswagen/passat-cc/nxmmc.html

Sarunāju ar Raiti (22000025) no TUF Autocentra ka atbrauks uz Volswagen centru un auto izies diagnostiku. Diagnostikas laikā sākuma pārbaudījam Vācu databāzi un atklājas ka automašīna bija sista, plus pirms gada, Vācu tehniskajā apskatē bija piefiksēts ka auto ir nogājis jau 118 000 km, tatad īstais noskrejiens ir tuvu 160 000 km !!!

Protams, Raitis labi nospelēja 'Ak, šausmas kā tas varēja sanakt, neko nezināju iepriekš'. Nu lieki teikt, ka visu Raitis iepriekš zināja un ka TUF autocentrs acimredzot pārdot sistas vācu auto ar krietni samazinātu noskrējienu. Nācas man samāksat par diagnostiku, pirms pat sākam diagnostēt - uzreiz ir skaidrs kas un kā. Tatad morāle - NEKAD neperciet savus auto, TUF autocentrā.

K

č Čoms 02.05.2011

Droši vien nosaukumam būs pazuduši divi brti, vajadzēja būt "Tufta".

L lala 03.05.2011

A, kā tad to naudiņu uztaisīsi??? Tur jau ir tas prikols, Vācijā nopērk sisto auto par pāris tūkstošiem, atved, ja ir savs autocentrs vispār ideāli, jo var dabūt rezervesdaļas un visu pārējo, pielabo, nokrāso un cena jau ir 1000% lielāka par to kas samaksāts!
Gan jau tas pārdevējs tiešām neko nezināja, citādi nebūtu ļāvis vest uz diagnostiku, kurā viss atklāsies, jo tad ir jābūt dumam, ja cer, ka diagnostika neko neatklās!!!

A Alexander 09.05.2011

Из Германии не бывает машин с дизильным двигателе и маленьким пробегом. Немцы покупают дизиль чтобы ездить и не мало ездить. Можно иметь в виду что дизель в германии проезжает как минимум 50-100 тыс. / год.
Почти у всех машин скрученые пробеги - иначе их здесь не продать. Каму нужен авто со 300 тыс. пробегом?