TUF autocentrs - Krāpšana

Biju pie viņiem pagājušajā rudenī. Vajadzēja autiņam saregulēt savirzi un pie reizes samainīt sezonas riteņus (riepas jau uz diskiem). Pirms ierašanās autocentrā sazvanīju viņus, - darbinieks telefonsarunā teica, ka nav problēmu - 25 eiro - 5 riteņu nomaiņa, 20 - savirze; un pirms savirzes regulācijas - ritošās pārbaude par velti - esot akcija. Nu OK. Tad jau pārbaudīs - ja ritošajā problēmas - 5 eur tikai par riteņu nomaiņu un izvēles iespējas vai veikt remontu un tikai tad saregulēt savirzi pie viņiem vai apmierināties tikai ar riteņu nomaiņu un remontu atlikt. Bet ne tev bija! Nepietiek, ka viss tiek darīts ārprātā lēni - 3h nogaidīju telpā, kur turpat ir darbinieku virtuve - noskatoties kā darbinieki ik pā stundai skraida uzēst un tad ārā uzpīpēt, tāpat - kā mans auto stāvlaukumā nostāv 2 stundas pirms pie viņa pieķeras darbinieks, kas pat nezin kā darbojas elektroniskā stāvbremze - 2 reizes noslāpēja auto :) Bet arī pēc paveiktā darba pavērās pavisam cita izmaksu aina - 20 eiro par riteņu nomaiņu un 15 eiro par diagnostiku, turklāt remonts nepieciešams šarnīriem - 50 eiro vērtībā, bet savirze pēc tā - vēl 20 eiro. Solīto 25 eiro apkope pēkšņi pārvērtās par izmaksām 105 eiro apjomā! Bet kad teicu, ka telefonsarunā man pavēstīja citas cenas, man atbildēja, ka "viņi neuzņemās par atsevišķu darbinieku norunām un solijumiem". Biju visnotaļ neapmierināts par iznākumu, uz ko autoservisa klientu centra darbinieki sarkastiski smīkņādami nolaida 10 eiro - "mūsu ekskluzīvajam klientam, par prieku", un negribīgi samaksāju 25 eiro. Protams, vēlāk, auto pārbaudot citur - atklājās, ka ritošā daļa ir perfektā stāvoklī un viņu "remonts" 50 eiro vērtībā bija "no pirksta izzīsts", un savirzi varēja saregulēt. Beigās garīgais bija izčakarēts uz visu atlikušo dienu, jo nu tikai pašus riteņus es varēju samainīt arī pats - savas mājas pagalmā...
Visnepatīkamākā pieredze manā mūzā - kad acupriekšā zog tavu naudu. TUF autocentrs ir krievvalodīgo mažoru kantoris, kurā strādā reāli bezkauīgi krāpnieki. Iesaku visiem apiet viņus ar lielu līkumu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes