Tualetes - tualetes

Sodien pa dienu eju uz centralo tualeti, un visa grida bija sieviesu tualete ar urinu aplieta! Es gaju sapucejusies un tad nokritu, paslidju un urina ieksa, visa smirdiga gaju pie izlietnes mazgaties. Vai tiesam nevar biezak mazgat un vedinat tualetes???? Tur smirdeja un urina smaka nogalina! Centraja stacija sausmas! Kurs man naksas kompensaciju par kaitejumu man, un manam drebem kuras mazga, bet tikunta smird!!! ;)

. ....kl 12.11.2009

Kur tāda centrāla tualete atrodās????

S sss 13.11.2009

maajaas vajadzeeja padirst.

. ....kl 13.11.2009

Gan jau pati garām nomīzi un savās čurās iekāpi... Un nevajaga dirst, centrālās stacijas tualete ir tīra.

S santana 15.11.2009

cik tie komentētāji ir stulbi, kapēc vispār kko rakstat??
liekas, ka jums ir 11 gadu!!

H Hugo Djego 15.11.2009

Santana, tie pārejie komentētāji ir vīrieši, kuri nav bijusi taja sieviesu centrālaja tualetē ;)
Es tik padomaju-kurš /kura/ tad nu tā visu gridu piečurājusi? Varbūt, ka kāda truba pušu vai kanalizācija aizdambējusies? Tad jau bija jaiet pie centrālās sieviesu tualetes adminstrācijas ziņot par notikumu, lai izsauc santtehniķi /protams, ka sertificētu/, kuram ir līgums ar attiecīgo tualeti, lai visu salabo.Un tad varēs atkal kādu laiku čurāt pilnu.

. ....kl 15.11.2009

Santana, ... ja liekas, tad var sasisties :DDD

S santana 15.11.2009

He- tev neliekas, ka šito teicienu pirms kādiem 5 gadiem skandināja pamatskolā!!

. ....kl 15.11.2009

Es jau mācos pamatskolā :DDDD

S santana 15.11.2009

ā, nu tad skaidrs kapēc tev tik stulbi komentari, tas ir piedodams!!