www.sudzibas.lv TTS Mazu bernu krapsana

TTS - Mazu bernu krapsana

Dels vakara brauca no skolas ,majas ar autobusu Bauska-Riga 16;46 iedeva soferim 1 eur bilete maksa 0,70 centi ,soferis vinam neizdeva atlikumu 0,30 centus kad dels paprasija parpalikumu vins pateica ka bilete maksa 1 eur,bet no Iecavas - Salminiem vienmer ir bijis 0,70 . Ko tad tagad soferisi grib nopelnit uz mazu bernu rekina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A AK79 28.01.2014

30 x 20 = 600 x 9 = 18000 centi = 18 Euro, noapaljojam uz 20, un tas ir viena taada braucosha beerna doteejums reisa nodroshinaataajam gadaa. Teoreetiski katru reizi var netraapiities shaads reisa nodroshinaataajs, bet var traapiities ari taads, kursh saka, ka tagad jau biljete maksaa 1, 4 Eiro un, ja negrib maksaat, lai gaida naakosho reisu.