TSC/ Mosers SIA - Krāpšana

TSC SIA "Mosers" ir pilnigs mesls.Divus menesus notur trubu tad pasaka vajag garantijas talonu.Pienemot remonta prasija garantijas talonu, teicu ka ir tikai ceks.To nevajadzeja vecene pabolijas uz to tikai un nepanema teica ka visu pierakstija.Aizvedu uz to cuhnu mukusalas ielu garantijas talonu. Panema un teica ka driz man izzinu atsutis ka var nakt pakal. Ne suda. Pec nedelas piezvanu un uzzinu ka no mani atkal gaida garantijas talonu!Saku ka ble atdevu jau.Si saka aa nu meistara nav kompi nekas nav rakstits lai zvanu rit diupacmitos.A ble diupacmitos atkal ceku no mani vajadzeja! A ceku nau vairak!Hvz kur es to liku varbut adodot telefonu atstaju varbut pazaudeju.Nu ja nav ceka pec garantijas remonta nebus.Domaju ko darit lai taisa pa naudu pac vainigs ka ceku pazaudeju.Zb saku cik naudas maksa vairak ka 2 menesi remonta tagat stasta sitadu suda tekstu.A nevarot sataisit jo var atri salust. A man po saku lai taisa ka strada 1 dienu pardosu pa reklamu vismaz 100ls tapat dabusu.Ne ta nevarot hvz kas tur nesanak.Aizbraucu pec telefona losei pienemejai saku lai dod nesataisitu atdosu veikalam kurs atgriezis naudu.Otra kases lenta ceka kopijai jabut un pec numura tak trodeks ari pateiks ka pirku tur.Si saka lai naku cita diena kad es varot atnakt.Es saku ble rekur es esmu lai paberze acis kaza tagat panemsu.Ne vel jasaliek esot saku ka gaidisu lai dod tagat.Ne suda.Stradnieki ka bomzi tur izskatas strada ka poh vis.Appis visus un labi.Visiem nem nost garaniju pa visadam lietam kamer stundu staveju rinda kadiem 5 vai6 garantiju nonema!