triumph daugavpils solo - apkalpošana

Piekrītu iepriekš rakstītajām sūdzībām par Triumph veikaliņa Daugavpilī Solo zemo apkalpošanas līmeni. Pārdevēja tiešām ir neprofesionāla, rupji izturas pret klientiem, izrāda savu neapmierinātību, ja klients viņas skatījumā ir maksātnespējīgs. Sen vairāk neapmeklējam šo veikalu, jo mūsdienu konkurences apstākļos ir izvēle, kuros veikalos iespējams patīkami iepirkties .

E

T ToEva 02.10.2011

Ko tu šai veikalā darīji, tur taču uz durvīm rakstīts, ka pastalniekiem ieeja aizliegta!

G gita 03.10.2011

hihi

I Iva 06.11.2011

Tāpat briesmīga attieksme ir minētās firmas veikalā t/c "Alfa". Pārdevējas divas pusmūža sievietes, kuras ir pilnīgi neieinteresētas atsaukties uz pircēju lūgumu palīdzēt. Abas tantes izskatījās niknas, kad palūdzu atnest man halātiņam 36 izmēru, jo sākumā biju prasījusi 38 izmēru, acīmredzot tas jau bija smags darbs - aiziet līdz noliktavai. Lieki teikt, ka abas tantes uz manu lūgumu tik noburkšķēja, ka nē 36 izmēra neesot, kas kā izrādījās bija attiecināms uz pilnīgi visiem halātiem, kas bija attiecīgajā veikalā :D Kas par sakrišanu! :D