www.sudzibas.lv Triumf V Slikta attieksme pret apmācāmo

Triumf V - Slikta attieksme pret apmācāmo

Autoskolas braukšanas instruktori ir neprofesionāli attieksmē pret apmācāmo, braukšanas nodarbības laikā radot neiedrošinošu atmosfēru.

Instruktors Dmitrijs Vavilovs savu nodarbību laikā bieži ir novērsis uzmanību no apmācāmā, tā vietā runājot pa telefonu (ar savu sievu?), vienu reizi gandrīz visu nodarbības laiku (1,5h) apspriežot to, kā viņam vairāk patīk, kad viņa nēsā garās zeķes, nevis zeķbikses, un ka ja viņai ir zilumi, tad tos vajag atbilstoši apstrādāt utml. Nodarbību laikā izteikti arī dīvaini komentāri apmācāmajam: gan līdzīga rakstura, gan vienkārši pretvalstiski (interesantākie citāti iekļauj 18. novembra svinību nosaukšanu par kapusvētkiem).

Šāda nodarbību atmosfēra, protams, ļoti novērš uzmanību no ceļa un izsit no sliedēm, radot bīstamas situācijas.

R