www.sudzibas.lv Triumf V vadība nerunā latviešu valodā

Triumf V - vadība nerunā latviešu valodā

Labdien! Gribu pabrīdināt tos cilvēkus, kuri domā iet mācīties autoskola Triumf V. Es biju brīnīta, ka vadība vispār neprot runāt latviski. tas vel nekas, bet kad man sākas braukšana pierakstījos pie pašas vadītājas G. Vavilovas. Viņa tiešam ir neadekvāts cilvēks. visu laiku kliedz, ka mašīnu salauzīšu. Es parunāju ar citiem, kuri arī mācījās pie viņas un mūsu viedokļi sakrita. Es no viņas aizgāju pie cita instruktora. Tas jau bija normāls....tikai viņam nav instruktora apliecības. tik un tā visu paraksta vadītāja. Ģimenes bizness...Galu galā tiesības dabūju, pateicoties savām pūlēm, bet autoskolas izvēle bija nepareiza. ne viss, kas jauns ir labs. Negatīva attieksme pret šo autoskolu ir ne tikai man, tikai citi negrib to afišēt. Paldies

J janis1987 22.03.2013

Ļoti žēl ka praktiski notiek saskarsme praktiski katru dienu ar tik zemiskiem cilvēkiem, kuri nedz var atzīt stiprus un nekonkurētspējīgus profesionāļus, nedz samierināties ar to, ka paši nevar sniegt labu autoskolas apmācību un ir pārliecināti, ka ar pāris muļķīgiem teikumiem ir iespējams samazināt autoskolas TRIUMF V autoritāti vai arī pasliktināt apmācības kvalitāti. Gribētu personīgi paskatīties šim cilvēkam sejā. Pazīstu daudzus šīs autoskolas studentus, kuri ir saņēmuši vadītāju apliecības īsākajā laikā un tāpat kā es var tikai ieteikt izvēlēties TRIUMF V. Paldies

L Lily2012 23.03.2013

Labdien, lasot sūdzību par autoskolu TRIUMF V esu ļoti pārsteigta par tik tiešām nekorektu sūdzību, jo esu beigusi šo autoskolu un mana meita arī.Nekādu pretenziju pret pasniedzēju G.Vavilovas kundzi, atsaudzīga un korekta sieviete, kura prot darīt savu darbu.Apmācibas notiek draudzīgā un augsta līmeņa vidē.Iesaku visiem kuri vēlas mācīties izvēlētis autoskolu TRIUMF V. PALDIES.

M milaska-1 24.03.2013

Cilvēki, cik jūs esat zemiski! Mēš taču visi esam dažādi un pielāgoties katram ir ļoti grūti! Pilnīgi nepiekrītu šai sūdzībai, JŪS iedomājāties sevi G.Vavilovas vietā, katru dienu tu brauc ar milzum daudziem cilvēki un katram ir savs raksturs un psihika..Protams, vienam var likties ka viss ir ideāls, citam nē, mēs taču esam pavisam dažādi! Par G.Vavilovu varu teikt tikai labu, viņa vienmēr visu izskaidro un iet tev pretī..Un ja viņa būtu tik slikta instrukture, vai viņai būtu tik augsts reitings? Es pati mācijos pie viņas un man nav nekādu pretenziju, pazīstu ar daudzus citus kuri nesen un sen nolika tiesības, mācoties pie viņas, kuri atsaucas par viņu tikai pozitīvi.."Negatīva attieksme pret šo autoskolu ir ne tikai man, tikai citi negrib to afišēt." (ligita1990) - tomēŗ runāt par citu neapmierinātību ir pēdējā lieta, lai tie, kuriem nepatīkt -izsakās paši un ja negrib to afišēt, tad jau laikaim nav būtisku pretenziju, bet tomēŗ ir milzum daudz citu autoskolu! Un pēdējais, kad jums būs tik liela dzīves un autovadīšans pieredze, tad jus un runājiet! Visiem iesaku TriumfV! Paldies

L ligita1990 29.03.2013

Cien. G.Vavilovas kundze kā Jums nav kauna prasīt, lai Jūsu mācekļi pieraksta pozitīvus komentārus par autoskolu Triumf V un par Jūsu personu. Tieši šī rīcība ir zemiska un nekorekta. Ja tiešam viss būtu tik labi un Jūs būtu tik profesionāla instruktore, tad cilvēķi pec pašas vēlēšanas rakstītu komentārus, nevis pēc Jūsu prasības. Paldies

B bibinja 29.03.2013

Labdien! Sūdzība ir ļoti nekorekta un nepareiza! Pirmkārt, šī autoskola vienmēr nāk pretī, lai palīdzētu un atbalstītu, mana draudzene un dažas paziņas ir pabeigušas un mācās šajā autoskolā, un saka, ka skola ir laba un sniedz kvalitatīvu apmācību, kā arī pati G. Vavilovas kundze ļoti labi apmāca braukšanu, jo pati tagad mācos pie viņas. Stundas ir interesantas un viss tiek labi paskaidrots, ja rodas kādi jautājumi, ko nevarētu teikt par citām autoskolām, piemēram skolu Autoprieks.