www.sudzibas.lv TREND EXPRESS nesaprotama ekspertīze

TREND EXPRESS - nesaprotama ekspertīze

Veikalā "Trend erxpress" diemžēl nopirkām kedas, kad pirmo reizi t`as tika uzvilktas, tad jau tikko izejot no mājas saplīsa rāvējslēdzējs un keda paliek vaļā. Aiznesām atpakaļ, tur ekspertīze, kura dod atbildi, ka r`avējslēdzējs ir dekoratīvs elements, tāpēc apavus nemainīs. Neskatoties uz to, ka tas salūza nevis vinu lietojot, bet vienkārši staigājot. Sanāk, ka dēļ salūzuša dekoratīvā elenta apavi visu laiku ir atvērti!!! Es jau saprotu, ka sis veikals nav nekads brends, kas tirgo kvalitatīvus apvaus, bet tās nabaga kedas vienalga bija cerēts vismaz mēnesi panēsāt:( Nekad nepērciet neko šinī vekalā, tā bija pirmā un pēdejā reize, kad pērkam apšaubāmas kvalitātes apvaus :(

Z zutis 05.09.2010

Vērsies patērētāju biedrībā !!! paņem līdzi expertīzes atzinumu, brece nav atbilstoša arī tanī gadījumā, ja bojāts ir dekoratīvais elements, un ja tā ir tiešām viena diena, Tev ir visas tiesības saņemt naudu atpakaļ !!!

D didzis 24.09.2010

Nu rāvējslēdzējs gan nav dekoratīvs elements ( dekoratīvs elements ir, tas kurš saplīstot, netraucē apavu funkcionalitātei), tā noteikti aizej uz patērētājiem, vinnēsi, un dabūsi naudu atpakaļ.