www.sudzibas.lv TREND EXPRESS Dominas veikals Apavi

TREND EXPRESS - Dominas veikals Apavi

Iegadājos tur īsos zābaciņus, kuriem katrā ārējā malā bija divi metāliskie rāvējslēdži! 1 nēsāšanas dienā viens no slēdžiem saplīsa, uzreiz devos uz veikalu, lai tos apmainītu! Man pateica, ka zābakus nemainīs, naudu nedos atpakaļ, vienīgais ko viņi var izdarīt ir aizsutīt viņus uz remontu! Piekritu remonta, jo tie zābaki man tiešām patīk! Solīja man viņus nākamajā nedēļa, un ka apmainši VISUS 4 slēdžus kaut arī divi no viņiem ir vnk dekoratīvi! Vienu dienu man zvana un saka, ka ja ieliks atpakaļ metāliskos sledzīšus viņi varētu atkal plīst! Man piedāvāja ielikt parastus slēdzīšus, piekritu tam. ! Solīja zābakus pēc nedēļas atkal. Tad man zvana un saka ka zābaki ir veikalā, ka varu viņus šodien dabūt atpakaļ! Uzreiz devos uz veikalu, un ieraugu ka ir nomainīt tikai2 no solītajaiem 4 slēdžiem! Uzreiz jautāju, kādēļ ir tikai 2vi nomainīti, ja solīja visu 4? Tad tā pārdevēja, kaut kur uz brīdi pazuda, atnāca atpakaļ, un solīja, ka rīt atbrauks meistars nomanīs atlikušos 2vus, un ka zābaki būs nākamo nedēļ! Nu tad tagad gaidīšu kādus brīnumus man rādīs nākamo nedēļ!
Tādēļ neiesaku nevienam iegādāties šajā veikalā apavus, jo tie ir nekvalatatīvi, un to pārdevēju attieksme ir vnk drausmīga!! Tīrākā ņirgāšanās pa cilvēkiem!

E Evija 26.05.2011

Trend express ir gluži vai tas pats piedāvājums, kas Walking. Un kvalitāte nav no labākajām, teiktu, ka vienas sezonas apavi vien ir.