Travel Time SIA, Ēriks Lagzdiņš - Krāpšana

SIA Travel Time, reģ. Nr.40003703024, un tās īpašnieks Ēriks Lagzdiņš ir visparastākie krāpnieki. Naudu par ceļojumu, kas tika atcelts, neatgriež jau mēnesi. Uzņēmuma adrese:
adrese: Rūpniecības iela 19-9 (Rūpniecības ielas un Hanzas ielas stūris). Aktīvi reklamējās arī Facebook. Uz mājaslapā norādīto tālruni 67322160 neviens neatbild, arī Ēriks Lagzdiņš neatbild uz zvaniem pa savu tālruni 29379513. Arī uz e-pasta vēstulēm neatbild: [slēpt]@traveltime.lv un [slēpt]@traveltime.lv. Esiet uzmanīgi un darījumos ar šo personu neielaidieties!

A Ari krapsanas upuris 06.03.2018

Iesaku rakstit iesniegumu par SIA Travel Time un personigi Eriku Lagzdinu par krapsanu.

R Ra92 20.09.2018

Pilnībā piekrītu. Naudu par nenotikušu ceļojumu jau gaidu vairākus mēnešus. Rakstu e-pastus un zvanu vismaz 2-3 reizes mēnesī, bet tik atrunas, ka pēc nedēļas vai divām nauda būšot.

R Ra92 20.09.2018

Runa arī ir par SIA Travel Time