www.sudzibas.lv Travel RSP Tūristu krāpšana

Travel RSP - Tūristu krāpšana

Maršruts nebija sastādīts optimāli. Nebija nekādas jēgas pavadīt 3 naktis tuksnesī, nekurienē.
Nebijām nevienā no programmā iekļautajiem mauzolejiem - Marakešā esot pārāk gara rinda (tai pašā dienā kooperatīva apmeklējumam atvēlēja vairāk kā stundu), bet Rissani Mūlaja Ali Šerīfa mauzolejs bija slēgts.
Grupas vadītājs Gundars neko interesantu nestāstīja, bija tikai tulks.

Pilnīgi nepieņemama ir grupas vadītāja iedzīvošanās uz tūristu rēķina.
1. epizode. Neļauj nevienam apstāties Marakešas tirgū, jo rauj uzreiz uz kooperatīvu, kur par atvesto tūristiem pirkumiem saņem bez maksas krietni lielu daudzumu safrāna. Iespējams, 100-500 EUR vērtībā. Gundars stāstīja, ka jau 7 gadus vedot tūristus uz Maroku. Tātad iedzīvojies ir par krietni lielu apjomu.
2. epizode. Ved grupu pusdienās un rāda ēdienkarti, kurā pusdienu cena ir 240 Dirhami (24 EUR). 13 grupas dalībnieki to pasūta. 3 grupas dalībnieki apsēžas nomaļus un oficiants piedāvā tieši to pašu no citas ēdienkartes pa 180 Dirhamiem (18 EUR). No vienām pusdienām notiek iedzīvošanās par 78 EUR.
3. epizode. Tarudantā atkal kooperatīva apmeklējums, kas nav iekļauts programmā. Gundars pirkumu groziņā ievietojis preces par vismaz 60 EUR. Vēroju apmaksas procesu, mani vēro pārdevēja un paprasa Gundaram samaksāt 200 dirhamus (20 EUR). Pēc tam ar precēm 20 EUR vērtībā no veikala iznāk vietējais gids un to nodod līdzi braucošajam gidam.

P PatiesiibasMeka 25.11.2022

Laipni lūgti Āfrikā, tādi paši uzmetieni būtu arī bez grupas vadītāja

D DaigaLaukenberga 18.01.2023

Klaji, nekaunīgi meli! Visa grupa bija sajūsmā! Nekādas krāpšanas vai mānīšanas. Nekāda maldināšana, neviens ar viltu vai varu netika piespiests vai pierunāts kaut ko pirkt! Kas par sviestu? Varēja staigāt un pirkt visur ko vēlas, tikai, ja slinkums, tad nu ir vainīgi visi citi...
Varbūt kundze ir apveltīta ar kādām īpašām spējām, ja visur rādījās krāpšanas un ir spējusi sīki smalki visu skaitīj līdz pēdējai kapeikai :D Visai grupai tikai bojāja garastāvokli ar kaut kādu nepamatotu slimīgu kurnēšanu. Aizgāja līdz tam, ka sāka apvainot kukuļņemšanā/kukuļdošanā (lai atpestī mūs visus Tas Kungs no šādiem ceļotājiem).
Ja es būtu tik pat neadekvāta kā kundze, laikam domātu, ka šī ir iesūtīta izpildīt konkurentu pasūtījumu...

Biju Marokā jau 2 reizi, un biju sajūsmā, labāks maršruts kā Impro! Nekādas nenormālas skriešanas, relax un atpūta.
Un grupas vadītājs fantastisks, par viņa pacietību un mieru var tikai pabrīnīties. Un jā, pildīja tulka pienākumus, jo tas bija galvenais viņa pienākums (palasiet tak programmu pirms ceļojuma, tur tak melns uz balta rakstīts ka būs tulka pakalpojumi).
Ieteiktu kundzei labāk nebraukt ar grupām! :)