www.sudzibas.lv Travel RSP Sabojāts ceļojums.

Travel RSP - Sabojāts ceļojums.

Labdien griežos ar stāstu, kas noderēs visiem kas vēlēsies braukt ar šo turismu firmu. Ko es personīgi neieteiktu, no savas personīgās pieredzes. Stāst par to kā izlēmām ar sievu nosvinēt 10. Gadu kāzu jubileju ukrainā karpatu kalnu apskāvienos teiksim tā. Sākumā brauciena instrukcija. Kurā par autobusā atrodošos toaleti pateica ka tā ir tikai neparedzētiem gadijumiem. Brauciens kas tika ieplānots tika brauciena laikā pārplānots. Kas izraisija ļoti daudzas neērtības un problēmas. Izbraucām agri no rīta pusdienās piestājām kādā polijās ciematā, mazā kafeinīcā ceļ malā. Kur kafeinīca uzkārās uz tādu daudzumu un vienīgais ko varēja piedāvāt vakardienas zupu uzsildīt. Nonakšņojām polijas viesnīcā pēc tā brauciens uz slovākijas apālu raktuvēm. Bet pie robežas notiek negaidīts pārsteigums autobusa firmas karte bloķēta. Un nevar tikt, pie melnās kastes ko izsniedz autobusiem. Jo šie nebija iepriekšējo nodevuši laicīgi. Kā rezultātā bija uzlikts sods. Uzinot to kad būs jāgaida kamēr firmas pārstāvi pārskaitīs naudu uz šofera personīgā konta, lai nomaksātu sodu un samaksātu par melno kasti. Būs jāgaida stunda. Nolēmām tūristi samesties, jo noteiktā laikā bija jābūt raktuvēs. Sametāmie samaksājām aizbraucām uz raktuvēm naudu atgrieza. Tālāk iebraucam ukrainā pie robežas sagaida ukraiņu pārstāvis, kas paziņo kad uz šodienu nau rezervēts konjaka degustācija kad tiek pārnests uz rīdienu. Kas izraisija neērtības tie kas konjaku nedegustēja. Par barošanu no ukrainas puses biju šokēts. Un sapratu kad dobeles dzirnavnieka kartupeļa biezputras pulveris ir ļoti laba kartupeļu putra. Salidzinot ar to ko ukrainā deva. Ediens maz un slits. Atpakļ brauciens kuram bija janotiek caur slovākijas robežpunkta, pēkšņi tika pārplānots. Un izlēma braukt caur polijas robežpunktu. Kaut šoferus bridināja kāds turists kurš zināja kas ir polijas robeža. Protii ko šoferi neņēma vērā. Aizbraucām uz polijas robežu iebraucām ukrainas robežpunkta teritorijā 4,5. Stundas. Kur no autobusa bez atļaujas aizliegts izkāpt. Bet iedomājieties tādu situāciju kad vel lidz ukrainas robežai bija laiks jabrauc no pēdējās pieturas vietas. Tad lūk robežā stāvot 4,5 stundas protams wc turistiem bus vajadzīgs. Bet ukrainas pusē nau vai šī nebija neparedzētais gadijums prekš autubusa wc. Nē nebija jo nelaida. Tad sievietes kurām ar to ir grūtāk nekā vīriešiem. Tad sāka iet no autobusa ārā tumsā zem kamerām meklēt vietu. Vai tiešām šī nebija arkātas gadijums. Bija jājiet jāriskē ar administratīvo sodu. Neskatoties uz to kad robežsardze vairākas reizes dzina iekšā autobusā. Tas tikon tā notika gāja ārā un kārtoja vajadzīgās darīšanas. Ibraucot polijas teritorijā paldies poļiem kad tie vismaz par wc padomājuši. Kopsumā uz robežas pavadijām vairāk kā 7. Stundas. Par ko bridinājašoferus kad uz polijas robežas autobusi mēdz pārsvarā iesprūst līdz pat 10. Stundām. No sākuma ieplānots bija kad latvijā atgriezīsimies agrā pēcpusdienā ap 15.00.. Bet atgriezāmies pēc 21.00. Izbraucām no ukrainas izbraucām 18.00= 20.07.2019. Rigā iebraucām 21.00=21.07.2019. Vairāk kā 27 stundas autobusā. Bija nepanesamas jo kondicinieris strādāja ar skaņu vairāk nekā ar gaisa pūšanu. Ja kāds plāno izmantot šo tūtisma firmu neietektu. Jo šā man ir otrā pieredze ar šo firmu, kad slikti organizētaā ekskursijā braucu. Bet šoreiz šie man sagādāja sliktu braucienu kāzu jubilejā.

Joe Rogans👽 23.07.2019

Interesanta ekskursija, arī neciešu autobusu. Labāk ir ar lidmašīnu, nopērc biļeti turp atpakaļ, un pats saplāno sev ekskursijas. Tas pat ir 3x lētāk.

Z zilais valis 23.07.2019

7 stundas uz tās robežas šajā gadalaikā ir reāla haļava. Parasti tās ir vismaz 12 stundas - ja no rīta 9 piebrauksi rindas galā, tad vakarā 9 būsi ticis cauri.

K Klientamnavtaisnība 23.07.2019

Reti atbalstu klientus, bet šajā situācijā tiešām jūtu līdzi. Divreiz izmantoju Travel rsp, teikšu godīgi, arī īsti nejutu gandarījumu, kaut gan tik traki kā jums nebija, bet arī daudz kas lūza. Sajūta, ka itin uz visa vēlas ekonomēt.

⛔️ 23.07.2019

Nu bet ko jūs gribējāt, uz tādu bēdu kaktu braukt, neviena normāla firma to neuzņemsies. Kāds tur var būt serviss un kvalitāte. Cik maksā, tik arī dabūsi.

B BezProblēmām 23.07.2019

Par Travel RSP nevaru teikt nevienu sliktu vārdu, bieži esmu izmantojusi viņu pakalpojumus.
Sūdzības iesniedzējam ieteiktu pamācīties gramatiku, pirms par kādu sūdzēties! :)

D DaigaLaukenberga 29.07.2019

Par Travel RSP braucienu uz Ukrainu ir saņemti arī citu klientu komentāri:
Labdien,
Pirmkārt vēlos pateikt lielum lielu paldies! Brauciens bija fantastisks! Viņš bija pārbaudījumu pilns, līdz ar to varu pateikties, ka visus starpgadījumus atrisināja grupas vadītāja ar šoferiem, šoferi reāli zinoši un profesionāli. Diemžēl, jums sagadījās nelabvēlīgs zvaigžņu stāvoklis, grupa sastāvēja no daudzām kolorītām personām, kas sagaidīja Luksus ceļojumu par mazām naudiņām. Grupa bija liela, vadītājai reāli nevarēja apmierināt pilnīgi visas vajadzības. Rindu uz robežas neviens nevarēja ne prognozēt ne pabīdīt. šoferi nebija vainīgi, ka banka nobloķēja karti- tas bija gadījies arī vairākiem ekskursantiem. Naktsmājas bija lieliskas, ja brokastis nebija zviedru galds, tad mums bija Ukraiņu brokastis. Degustācija bija laba, gids fantastisks. Reāli varu dot tikai pozitīvas rekomendācijas, drīzāk no manas puses lielāki iebildumi ir tieši par mūžīgi neapmierinātajiem grupas dalībniekiem. Burkšķēšana liedza izbaudīt pasākumu. Ja vajag varu paanalizēt tos, kas sniedza negatīvās atsauksmes.
1. vecāka gada gājuma kundzītes, kas tā vietā lai nogrieztu kondicionieri tērpās kurtkās un lakatos.
2. Krieviski runājošs tālbraucējšoferis, kas sāka dzert kā autobuss izkustējās, tā kā atpakaļceļā pašam pie stūres bija jāsēž bija sprādziens.
3. 10 gadus laulāts pāris, kur sieva profesionāla sūdzību rakstītāja, ar naidu skatījās uz katru citu grupas dalībnieci, jo visām taču VAJAG viņas vīru.
Tā varu turpināt.

Nevar veidot priekšstatu par ekskursiju, jo kādam kaut kas nav paticis. Uz Ukrainu jums ir jāturpina vest grupas, arī šoferus jāizvēlās šos. Jo ja maijā biju Horvātijā un tur grupas vadītāja Iveta, nepacentās pateikt kur lidostā notiek iečekošanās, kaut pati lidoja ar to pašu lidmašīnu. Šoferi Trogiras Māra grupā savā starpā jau pirmajās minūtēs lamājās. tad tur bija problēmas, šis bija fantastiski, mācība mums katram un ik vienam.

Ar cieņu,M.E.

L Lea1974 01.08.2019

Es arī braucu tajā braucienā un pilnībā piekrītu Jūsu rakstītajam, Par kundzītēm taisnība -tak vienkārši varēja nogriezt kondicionieri. Par pārējiem diviem punktiem arī taisnība.
Badā arī neviens nebija. Brauciena laikā pauzītes tika nodrošinātas pietiekoši.
Galu galā- zinājām taču uz kurieni braucam! To, ko es gribēju, to redzēju! Paldies!
L.R.

D Dace Zembaha(Kalniņa) 26.08.2019

braucam uz Ukrainu ar Travel rsp 14 augusta brauciena.Varu teikt visu to labako par braucienu.Un par salidzinosi letu naudu.Nakts brauciena jarekinas ar neertibam.Mums gan bija laba viesnica,gan silts un gards ediens,gan izcils Ukrainas gids.par konjaka degustaciju ari mums tika parcelta ,bet nekadas neertibas tas nesagadaja.tualetes tika nodrosinatas ik pec 3 stundam,ja kas varejam izmantot autobusa.tik padomajiet,ja visi izmantotu,kas tad notiktu. mums bija super soferi un uz robezas ari tikam salidzinosi atri,Riga jau bijam 12.30 .MUMS bija kolosala,jautra grupa. kad pirkat celojumu izlasijat,iepazisanas celojums un firma tiko sak tadu marsrutu.Mums pietruka viena diena Uzgorodas iepazisanai,bet ta jau ir celotajiem parasti pietrukstot tiesi viena diena.Apmeklejam tirgu,lielveikalu,vel gribejas pasedet kada krodzina.Celojums bez lielas steigas.pluss mums vel bija iespeja ar pacelaju uzbraukt kalnos.Ari Kosice loti patika.mes izmantojam TRavel pakalpojumus biezi un esam apmierinati.

U ups 19.09.2019

Braucu 2017.g. maijā ar šo firmu garā braucienā uz Melnkalni (" Iemīli Melnkalni") Man viss patika. Lēta ceļazīme, normāls autobuss, ik pa 3-4 stundām piestājām benzīntakos izpurināt kājas. Gide zinoša, izpalīdzīga un jauka, šoferīši meistarīgi. Autobusa tualeti neizmantojām, jo pietiekoši bieži bija autobusa pieturas. Robežas šķērsojām daudzas, tikām pārbaudīti cītīgi, bet viss tika organizēts meistarīgi. Liels paldies Travel RSP par šo braucienu.
( Tūlīt 05.10.2019 ar šo firmu braukšu uz Horvātiju - komentāru par šo braucienu pievienošu pēc brauciena ;-)
Ar cieņu, Dace

I Inguna Parsutina 25.01.2022

Es tomēr piekristu gan vienam gan otram izteikumam
Biju šajā Kartapu braucienā , labi lēti bet mīļie es braucu no pirmajiem pastāvēšnas laikiem kad RSP bija vēl Jauniešu pils telpās pirmajos braucienos uz horvātiju
Vēl joprajām nakts pārbraucienos tiek izmantoti veci autobusi, vēljoprojām nu taču pārbaudiet ar ko brauc jūsu klienti , sēdekļi nestradā, lietus laikā tecēja no logiem, logi nevērās vispār vaļā, krašns cepās pie kājām , žēl bija to sievieti jo periodiski ar viņu mainījos.
Šajā Karpatu braucienā robeža šoferu ekonomija degviela, sākās lietus mīļie viens pie stūres, otrs slauka logu lai netek utt
Gide ja kāds kaut ko pajautā vai izsaka kādu piedāvājumu ko pati nebiaj iedomājājusies, lai ātrāk un raitāk ritētu brauciens, šo cilvēku ieslēdz savā galvā melnajā sarakstā. Man ļoti to pāri no Liepājas, kuriem bija gan sēdkļu problēma no abiem neviens neatlaidās, neviens.
Gide visas grupas priekšā tādus vārdus veltīja ,k a goda vārds gribējās šo sarunu ierakstīt , par ētikas kodeksa neievērošanu, jo tu neesi tikai Gide, apvainot cilvēkus visas grupas priekšā, kā arī gide nemācēja sarežģītās situācijās pieņemt lēmumu.

Saprotu lēta cena utt. bet varu teikt bija skaisti, bet lai vēlreiz brauktu ar autobusu ne par ko ar RSP