www.sudzibas.lv Travel RSP Krapsana, slikts serviss.

Travel RSP - Krapsana, slikts serviss.

«...организация хорошего досуга – дело непростое! Доверьте его нам – профессионалам нашей туристической компании и Вы сможете насладиться отдыхом без хлопот!» такое обещание написано на странице тур-оператора Travel RSP.
Начинаю писать своё сообщение в смешанных чувствах, т.к. до последнего случая были полностью удовлетворены выполнением своих обязательств тур-оператором Travel RSP и профессионализмом руководителей групп, но считаю необходимым предупредить любителей отдыха в Хорватии о маркетинговой схеме тур-оператора.
В этом году мы также решили осуществить свою поездку, купив транзит Рига-Макарска-Рига на 20 – 29 августа. За 16 дней до выезда нас ждал сюрприз – на электронную почту пришло сообщение об отмене поездки из-за недостаточного количества желающих и предложение заменить купленный транзит в Макарска на поездку в Трогирскую ривьеру (деревня Округ Горный) на те же даты, с доплатой за апартаменты. Получив письмо, я моментально задала вопрос о необходимом количестве человек, для того чтобы поездка состоялась и предложила привлечь к этой поездке необходимое количество знакомых, но получила ответ, что «собрать группу уже нет возможности». Своё решение мы должны были озвучить через сутки.
Благодаря тому, что нами уже были лично зарезервированы и оплачены аппартаменты в Макарске, а также силе убеждения, нам удалось договориться с тур-оператором о транзите до Трогира, откуда мы самостоятельно добирались до Макарска и обратно в день выезда в Ригу. Возмещение стоимости транзита Трогир-Макарска нам предложено, конечно, не было, но учитывая непростоую экономическую ситуацию в стране, мы решили закрыть глаза и списать эту ситуацию на форс-мажор.
Однако, общаясь с остальными попутчиками ещё в начале пути стало понятно, что большая часть автобуса изначально приобретала поездку в Макарска, но также по причине «неукомлектованности группы» была вынуждена согласиться на отпуск в Трогирской ривьере, а именно в «апартаментах» в деревне Округ Горный. Для тех, кто не был в Хорватии и не представляет разницы между Округ Горный и Макарска, скажу, что замена совершенно неравноценная, это примерно как сравнить маленькую деревушку и небольшой туристический город, культурная жизнь которого кипит почти 24 часа в сутки.
Как оказалось, тур-оператор приобрел свои «апартаменты» в Округ Горном, поэтому все покупатели поездки в Макарска автоматически подписывали себе приговор на отдых в Трогирской ривьере или отказ от путешествия в Хорватию. По имеющейся у меня информации, такая схема сработала в этом сезоне уже минимум 3 раза.
Помимо этого обмана, нашу поездку омрачило поведение водителей. Хамство, нежелание помочь, кидание чемоданов, грубость – не то, что ждёшь от персонала тур-оператора.
Отдельного внимания заслуживает и качество предоставленного автобуса: текущий кондиционер, неработающий свет, неудобные и слишком маленькие сидения для таких длительных переездов, отсутсвие горячей воды для клиентов и даже изначально полный туалет (!!!).
Работа руководителя группы Daina Liepiņa также оставляет желать лучшего. Отсутсвие информации об остановках, промежутки между остановками до 5 часов, полное равнодушие к потребностям киентов, совершенно ненужные описания особенностей поведения знаков зодиака и прочая неуместная информация во время поездки и практические полное отсутствие полезной информации.

A

Komentāri (3)

D Doroteja_2 09.09.2016

Lai arī kopumā esmu apmierināta ar firmas organizētajiem braucieniem, tomēr arī man šķita šovasar, ka firma iespējams nodarbojas ar krāpniecību. Ar to vēlos teikt, ka ja es pērku sieru, tad nevēlos tā vietā iegūt pienu. Ja es pērku braucienu uz Makarsku, tad vēlos tieši to un ne izmitināšanu uz salas aiz Trogiras,

Man patiešām šovasar radās doma, ka jāsapulcē visi cilvēki, kuri iegādājušie braucienu uz Makarsku, bet tika pierunāti braukt citur vai saņēma naudu atpakaļ. Domāju, ka plašsaziņas līdzekļi ir lielisks veids kā mūs apzināt. Man šķiet, ka šis skaits nav tikai vairāki desmiti. Gan man, gan paziņām Makarsku atteica, bet turpināja tirgot.

Grupu vadītājas ir lieliskas, maršruti nav slikti, bet ja es pērku Makarsku, tad neesmu laimīga saņemt Trogiras rivjēru, kas nemaz nav Trogira. Izolētība uz salas vai lieliskas pludmales, izklaides un naktsdzīve - tās ir dažādas lietas.
Ja Jūs pērkat luksus klases auto, bet saņemat velosipēdu, vai esat apmierināti? Ja es pērku Makarsku, bet saņemu salu attāli no Trogiras (līdz Makarskai kā minimums 70 km), tad arī neesmu laimīga.

Kas atšķirīgs šajās vietās? Apartamentu kvalitāte, pludmales, krogi, satiksme, atpūtas un izklaides iespējas. Īsāk sakot, tas ir kā nopirkt atpūtu Kuldīgā vai Ventspilī, bet reāli jūs izmitina Ludzā vai Naukšēnos.

Labi saprotu, ka dažkārt biznesu atver, lai gūtu peļņu sev, pat nedomājot par rezultātu, bet pārāk klaji mānīties nav labais tonis.

Piedodiet, bet man šķiet, ka arī Travel RSP mājaslapa sāk strauji regresēt. Kad sāku braukt ar šo tūroperatoru, tad bija sadaļa, kurā cilvēki rakstīja jautājumus, atsauksmes, komentārus. Tieši pateicoties šai sadaļai nopirku savus pirmos braucienus, jo biju lasījusi reālu cilvēku pieredzi un tā manī radīja uzticību šim uzņēmumam.
Pēdējā laikā bija iespēja tikai uzdot jautājumus pie kārtējā brauciena. Jau sliktāk, bet vismaz par konkrēto braucienu kāds atbildēja. Pēc brauciena visa infa bija izzudusi.
Tagad ir likvidēta arī šī opcija. Paliek vien BUJ vai FAQ, kas neizsaka neko. Īsāk sakot - kādreiz informāciju guvu firmas mājas lapā, tagad - sūdzības.lv Vai tas ir uzņēmuma mērķis?

Ja paliek aizvien sliktāk un aizvien mazāk tiek domāts par potenciālajiem klientiem, tad jāsāk domāt - tik daudz tūrfirmu noiet pa burbuli, vai tikai arī šeit nesāk ost pēc afērām un brīnumiem.

TRAVEL RSP, lai daudz ceļojumiem bagātu un dažādu maršrutu pilnu gadu! Jums ir viss, kas mums (tūristiem) patīk - fantastiskas gides, pieklājīgi autobusi (esmu gan piedzīvojusi izņēmumu), pieklājīgi maršruti un pieņemamas cenas. Tikai lūdzu, nemelojiet mums par galamērķiem, piedāvājiet to, ko reāli varat īstenot! Lai jums un mums skaisti ceļojumi!

I Inga_1111 06.10.2016

Mana pieredze - vajag lasīt līgumu un brauciena programmu uzmanīgi, tad nerodas jautājumi. Ja atceļ braucienu un pārceļas uz citu maršrutu, vajag lasīt un jautāt, lai nerastos pārpratumi. Reti kurš kaut ko lasa un prasa, tāpēc rodas problēmas :)

V V.I.Lenin 06.10.2016

Личный опыт:
1) Водители идеальные.
2) Такое чувство, что гида мариса всю поездку накуривают чем-то особо опасным и он всю дорогу несёт полную ухйню. Причем он выбегает покурить раз 15-20 в день. Что он курит, ясно из его речей.
3) По телеку включают ацкий пипец в переводе гоблина.
4) Пунктуальность зашкаливает.

Вывод:
Если ты, дорогой аноним, дорожишь отпуском, советую тебе переплатить 50 евро за поездку другому туроператору и сэкономить на транках и снотворном в будущем

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes