Travel RSP - Krāpšana

Kāpēc tūrfirma neatmaksā naudu? Pieteicos ceļojumam uz Horvātiju, kas notika 13 jūlijā, to neizmantoju, sakarā ar covid-19 epidēmiju, jo izvērtēju, ka Horvātija tajā brīdī bija bīstama valsts uz kuru doties. Protams sazinoties ar tūr firmas pārstāvjiem, sakarā par naudas atgriešanu, atbilde bija-ceļojums notiks, robeža nav slēgta, bet atgriežoties no Horvātijas būs jāievēro 14 dienas izolācija. Atvainojiet - vai tas nav liegums? Vai cilvēks nevar izvērtēt savas iespējas, un Veselības stāvokli? , jo ir epidēmija, kura apdraud ne tikkai braucēju, bet arī apkārtējos, un par kuru skandina katrās ziņās, vai tas neattiecas arī uz tūrfirmām, kuras rīko ekskursijas? Jautājot, kāpēc neatgriež iemaksāto naudu, paskaidroja-, ka par jums tika samaksāts, bet tādā gadījumā, kur ir mana biļete, čeki par manu neizmantoto pakalpojumu, kur palika nauda? Kāpēc tūrfirmai Travell Rsp, ir savi noteikumi, bet savus tiešos pienākumus nepilda. Pirms lidojuma tika atsūtīta vēstule, kurā minēts, jūs sagaidīs Splitā mūsu firmas pārstāvis, kur ir ekskursija no a-z, es vispār ceļoju pirmo reizi, un man vienai jātiek līdz kaut kādai Splitai, un kur ir garantija, ka mani tur vispār kāds sagaidīs? Nu vienkārši rupji runājot, "'Nauda iepūsta pakaļā!

M

Komentāri (8)

K Klientamnavtaisnība 25.07.2020

Nu un kurš tagad vainīgs?

M Mina 20 25.07.2020

Jautājums labs,protams tikkai cilvēks kurš nav aizlidojis,bet tādai tūrfirmai atbildība,un vainas sajūta nepastāv,jo redziet robežas ir vaļā,un to,ka cilvēkus sūta uz valstīm,kas ir riska zonā,tas tūrfirmai neintresē,viņiem ir galvenais nauda.Redziet -cilvēkam jāizvērtē,un jāpaliek zaudētājos,bet tūrfirma uz to iedzīvojas,un vēl saņem no valsts kompensāciju,sakarā ar pandēmiju.Un kurš ir zaudētājs,un cietējs?Mans viedoklis ir-labi,saprotu-ir iegādājušies biļeti,bet atsūtiet to man,neizmantotu,vēl varbūt par izmitināšanu,bet stipri šaubos,ja braucējs nav atbraucis,bet atskaites nekādes,un kur tā nauda palika?Vienkārši gribu naudu atpakaļ,jo neredzu kur tā ir izmantota!

J jolanta85 25.07.2020

Jums būtu jāsaprot, ka nauda nestāv firmas atvilknē, tā jau sen ir pārskaitīta. Kāpec firmai jādod Jums čekus, viņiem ir savi līgumi un cenas ar partneriem, kuras ir konf., jā, apstiprinājumu gan vajag. Man ceļojumu atcēla, bet es pat neiedomajos prasit naudu, jo "draudzējos ar galvu" un visu saprotu. Savai menedžerei aizvedu ziedus un eklērus, viņiem nav viegli laiki. Jūs taču pati nebraucāt, kādu naudu. Cik esmu dzirdējusi nekāda dižā atbalsta viņiem nebija. Nav forši apgalvot, ka Jūs neviens nesagaidīs. Cik man zināms, TravelRSP ir sena un stabila firma. Man pilns epasts ar koncertu, teātru, avio biļešu un tūrfirmas vaučeriem, nu esi Cilvēks.

Z Zane Laivina 25.07.2020

Kad Jūs cełojumu nopirkāt?

M Mina 20 25.07.2020

Nu labi,es esmu cilvēks un ziedošu,lai jau tiek!Ja jau Jūs esat turīgs cilvēks,bet ir arī tādi,kas gadiem atliek naudiņu,lai aizbrauktu pasauli paskatīt.Un runa jau ir par to,ka pasaulē ir tāda situācija,ka ir tomēr jāizvērtē,un tūrfirmai tas būtu jāņem vērā.Atvainojiet,un ar galviņu es draudzējos!Un es neēsmu vienīgā,kas par to""cepos""!

J jolanta85 26.07.2020

Nu ja negribējāt, tad tā jau jūsu problēma. Kāda situācija? Ja tik dikti baidāties, tad gan jau no mājām neejat...

Latviešu tautas 25.07.2020

Tas ir maksa par iespēju ceļot! Lūk Jums ir izbraukšanas vīzas atcelšanas rezultāti! Daba regule...

S Sarmīte 30.07.2020

Mūsu ceļojums uz Melnkalni bija paredzēts 22. Jūlijā. Ņemot vērā, ka Horvātija tika iekļauta sarkanajā Covid sarakstā, aģentūra malači, spēja noorganizēt tā lai tālāk iemaksātās naudiņas tomēr tiktu atgrieztas, turklāt pēc iesnieguma nosūtīšanas saņēmu apstiprinājumu, ka nauda pilnā apmērā tiks atgriezta divu nedēļu laikā. Mums patīkams pārsteigums - tas notika tai pašā dienā, kad bija paredzētā ceļojuma datums! Attiecīgi varējām izmantot šo naudiņu citam ceļojumam ar savu auto tajos pašos datumos, jo ieplānoto atvaļinājumu mums neviens neatcēla. Liels paldies! Jūs esat uzdevumu augstumos.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes