www.sudzibas.lv Travel RSP valodas lietojums

RSP Travel - valodas lietojums

Labdien,

esmu nosūtījusi pretenziju arī firmai, bet viņu reakcija izskatās pēc ņirgāšanās

Sūdzība ir par to, ka viens un tas pats ceļojums tiek tirgots gan lietuviešiem, gan latviešiem. Tikai, kamēr leiši zina, ka pakalpojumu saņems svešvalodā (izpētiet mājas lapu, piedāvajumos leišiem rakstīts - ceļosiet ar latviešu grupu, tāpēc pakalpojums tiks sniegts krieviski), tikmēr latviešiem tas ir papildus pārsteigums no firmas. Samaksājam naudiņu Latvijas uzņēmumam un Lietuvas teritorijā uzzinām, ka mums pievienosies lietuviešu grupa, kam viss tiks dublēts krieviski.
Ne mājas lapā, ne līgumā, ne birojā šāda brīdinājuma nebija.

Esmu ar mieru klausīties krieviski, ja mani par to brīdina un mani apmierina cena un datumi. Šobrīd esmu ar mieru vākt parakstus no līdzīgi cietušajiem. Mūsdienu konkurences apstākļos, kad citas firmas norāda ceļojuma valodu "Laimtūre", "Person tour", "Prieks tūre" un pat savu gidu vārdus "Relaks Tūre", "Impro" u.t.t., Travel RSP sāk pārdot kaķi maisā (agrāk tas netika novērots).

Sadaļā par mums Travel RSP raksta -

"Labākie ceļojumi sākas dienā, kad cilvēks ļaujas savai zinātkārei un pasaules izzināšanas garam! Ar ceļojumu aprakstiem viņam vairs nepietiek, un te nu ceļš var sākties!

Viens no Travel RSP mērķiem ir iedvesmot cilvēku izvēlēties arvien jaunus ceļamērķus. Esam gatavi piedāvāt kaut ko katram ceļotājam, jo esam:

Radoši. Jo ieklausāmies jūsu idejās un pārvēršam tās realitātē.
Neatkarīgi. Jo paši radām savus ceļojumus.
Profesionāli. Jo organizējam ceļojumus no A līdz Z un uzņemamies pilnu atbildību par to norisi.

Mēs jūs gaidām!

Esam reģistrēti Tūrisma aģentu un operatoru datubāzē

Kopš 2009. gada nogales esam oficiālie Saaremaa Spa Hotels pārstāvji Latvijā!"

Un nekur nav minēts, ka pērciet ceļojumu Latvijā un klausieties visu informāciju latviski un krieviski.
Uzskatu, ka firmai par to jābrīdina.

Ja tuvākajās nedēļās firma nemainīs savu politiku (mani radi diemžēl ir nopirkuši braucienu), tad apsveru iespēju vērsties gan patērētāju aizsardzības instancēs, gan tiesā. Esmu ar mieru sazināties ar visiem, kas izjutuši šīs firmas šo negatīvo pusi.

Jāteic, ka piedāvājums, gidi un cenas nav slikti un tomēr, pat ja maksāju maz, vēlos būt informēta par ko maksāju.

Travel RSP 17.04.2013

Labdien, Sančo!

Šajā tekstā esat pateikusi visu, izņemot to, ka mūsu braucienos grupas vadītājs veinmēr runā latviski, tādēļ šī ir nekorekta publiska mūsu uzņēmuma apmelošana. Tāpat Jūs personīgi - ar savu vārdu un uzvārdu nevis anonīmi komentāros - Travel RSP neesat uzrunājusi, kas, diemžēl, izslēdz jebkādu dialoga iespēju par pakalpojumu, ko esat pirkusi saviem radiniekiem.

Ar cieņu,

Travel RSP