LV RU
www.sudzibas.lv Travel RSP par sliktiem apmešanas apstākļiem

RSP Travel - par sliktiem apmešanas apstākļiem

2015.gada 20.-27.jūnijā biju Travel RSP rīkotā braucienā uz Horvātijas Trigoras rivjeru un, šajā sakarībā, vēlos informēt sekojošo. Dzīvojām Gornij Okrug apartamentos "ALDO. Mani un vēl vienu vīrieti izmitināja vienvietīgā 2.5 x 3.0 m. kambarī, kur tika iespiestas divas gultas. "Numurā" nebija ne galdiņa, ne skapīša, ne pakarama un drēbes bija jātur čemodānā. Divas gultas ar 0.5 m. atstarpi un viss. Slēdziens kopējā tualetē/vannas istabā nedarbojās, kas sagādājā zināmās neērtības, jo kaimiņos bija arī sieviete. Kopējās ārdurvis varēja aizslēgt tikai pēc vairākiem mēģinājumiem, stauji uzraujot rokturi uz augšu un vienlaicīgi pagriežot atslēgu. Ja es būtu iepriekš zinājis, ka man būs jādzīvo tādos apstākļos, es noteikti būtu atteicies no šī brauciena. Par pašu braukšanu. Par šoferu darbu nekādu aizrādījumu nav, bet par apstāšanas organizāciju pusdienām vai kafijas pauzei, gan. Nebija skaidrs, kāpēc gidei un šoferiem bija jāietur maltīte nevis pirmiem,"bez stāvēšanas rindā, kā to dara parasti, bet pēdējiem ? Kā zināms, paēdušie ekskursanti sakāpj autobusā ātrāk, ja redz, ka šoferis un gide jau atrodas autobusā un neizklīst pa malām, kas ievērojāmi kavē laiku. Ņemot vērā , ka tādas pieturvietas bija daudz, bet ceļš garš, braukšanas laiks ievērojami pagarinājās. Braucot atpakaļ, pirms lielās pauzes pusdienām, gide uzsāka garu runu par to, ka Ausrijā paēst ir ļoti dārgi un ieteica izmantot to, kas katram bija līdz, kas izraisīja lieku polemiku par tēmu "āpstāties- neapstāties". Kāpēc vispār par to bija jārunā, jo gan šoferi, gan pati gide atradās darbā, pusdienas tiem apmaksā firma un šī pauze bija braukšanas grafikā?Šajā gadījumā bija vienkārši jāpaziņo par pieturvietu un neprovocēt braucējus uz rakstisku balsošanu (kas arī notika), jo vairāk nekā puse no kopskaita, sadomāja braukt bez apstāšanas. Ceru, ka minētie aizrādījumi palīdzēs pilveidot turpmāko braucienu organizāciju.

St

Komentāri (8)

Ma marina efimova 15.07.2015

я тоже ездила в поездку комнаты маленькие...от себя добавлю что атобус грязный... сидения вавтобусе не откидывались... просто ужас а не отдых...гид только озабочена собственным развлечением... на людей наплевать главное денег собрать побольше ... фирма ужастно не порядочная

Tu Tubus 22.08.2015

nebija jau tik traki...

nu brauciet paši, tas jums lētāk izmaksās?

La Lapsene00 11.12.2019

Kāpēc tāds uzskats, ka ja brauciens ir lēts, tad tūristi var dzīvot kā bomži?! Jāciena sevi, Tubus!

Po Pozitīvā... 27.02.2016

Es nezinu ..., lasu un brīnos par negācijām . Arī esmu braukusi ar šo firmu uz Horvātiju, Trogiru , bet nevaru pateikt nevienu sliktu vārdu ! Gide mūs visus vaktēja un rūpējās par mums, kā maziem bērniem , lai tik visiem viss ir labi . Visa ceļojuma laikā tika stāstīts par katru vietu un valsti , kurai braucām cauri , ļoti kompitenta...Dzīvošana arī jaukā mājā . Varbūt vienkārši paveicās !

Lu LUDMILA VANAGA 29.02.2016

Lasu un brīnos, esmu braukusi vairākas reizes ar ar šo firmu, Braucu uz Itāliju un Horvātiju, vis bija ļoti labi, nekādu sūdzību, gidi un šoferi forši, braukšu atkal, došos uz Melnkalni un vēlreiz uz Horvātiju, Trogiru

Al Alla 06.08.2016

Tikko atbraucam no Okrug Gornij, ļoti labs autobuss, ļoti labi apartamenti Adriatic, liels paldies RSP travel

Da Dakters 15.09.2016

hahahaha..labs mēģinājums, rsp travels, varu ielikt īstās okrug gornj aprtamentu bildes, ja gribat, būs tālu tālu no patiesības.
okrug gornij baisie apartamenti pieder rsp travel, tāpēc viņi visus velk uz trogiru, pat tad, ja ceļazīmes nopirktas uz citurieni , piemēram, Makarsku

Ju Judīte Niedra 13.08.2019

Travel Rsp. Daudz kas atkarīgs no šoferiem un gides, es braucu 3 reizes 2 pirmās uz Horvātiju un Melnkalni- ideāli viss, pēdējoreiz tikko uz Ungāriju- grupa ideāla,bet šoferi un gide, autobuss - briesmīgi!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes