www.sudzibas.lv Travel RSP Iesaku neiegādāties

RSP Travel - Iesaku neiegādāties

Ja plānojat savus atvaļinājumus un ir būtiski braukt izvēlētajā laikā, neiesaku iegādāties braucienus Travel RSP. Man šogad atcēla braucienu, kurš bija iegādāts rudenī, arī draugiem tikko atcēla ceļojumu. Kā arī izlasīju tepat sūdzību par atceltu braucienu uz Spāniju, tā ka tā šogad "normāla" prakse....Un būtiskākais, ja jums kas atgadīsies un nāksies lūgt ko mainīt noteikti jums pretī nenāks un nebūs nekāds cilvēcīgais faktors, jo tikai firmai ir tiesības atcelt, mainīt utt.

O

I inga22 02.06.2015

Uz kurieni bija tie atceltie ceļojumi?

I Inta Brantevica 21.09.2016

Arī mēs esam ļoti vīlušies par atceltu braucienu uz Mozeli š.g. 20.09. , Ekskursiju nopirkām akcijas laikā, bet tā vien liekas ka tas bijis tikai reklāmas triks, jo citām tūrisma firmām šis brauciens bija izpārdots, tad kā var nenokomplektēt grupu, ja ceļojuma cena ir 249,00, tā nav tik liela cena. Labi vismaz, ka atgrieza iemaksāto naudu, bet sabojātais atvaļinājums ir uz firmas rēķina. Neiesaku nevienam izmantot šīs firmas pakalpojumus un pirkt kādu ceļojumu iepriekš, varat sabojāt visas plānotās brīvdienas.