LV RU
www.sudzibas.lv Travel RSP Brauciena kvalitāte

RSP Travel - Brauciena kvalitāte

Tikko atgriezamies no ekskursijas brauciena ar RSP Travel uz Krnokšes kalniem (Čehija). Iespaids - ļoti ļoti labi. (FIRMĀ NESTRĀDĀJU, šis teksts NAV reklāma).Komfortabls autobuss ar visu klimata kontroli, ērtiem sēdekļiem utt. Pieturas WC un kafijas/pusdienas pauzes. Labas viesnīcas. Visa ceļojuma programma ļoti labi saplānota (un viss paredzētais un solītais tika izpildīts).Atsevišks PALDIES gidei SILVIJAI! Par kompetenci un superīgu informācijas pasniegšanu. Un šoferīšiem par spēju izbraukāt visus līkumainus ceļus :DUzskatu, ka brauciens ir izdevies! :) Paldies!

Ir

Komentāri (1)

Br breimane 22.11.2015

19.sepmtembrī mēs, kompānija- četri cilvēki devāmies braucienā uz Horvātiju- Makarsku. Brauciens vienai personai maksāja EUR 199. 30. 07 iemaksājām 30 % no cenas, lai varētu norezervēt sēdvietas un nebūtu jasēž pašā aizmugurē, jo kontaktējoties ar TRavel RSP mums tika teikts, ka sēdvietas tiek iedalītas pirkšanas kartībā.
01.09 samaksājām atlikušo summu. Tuvojoties brauciena dienai, pamaniju, ka cena ir samazinajusies- neatceros, precīzi, bet aptuveni 160. EUR. Brauciena laikā parunājām ar pāri, kas sēdēja pirms mums, viņi pastastīja, ka pēdējā brīdī izlēmuši doties ceļojumā, un pa ''lēto'' (160EUR) nopirkuši braucienu. Mēs nesūdzamies par savām vietām, tomēr gribas saprast, kā tās tiek iedalītas, ja tie, kas norezervē braucienu savlaicīgi un samaksā dargāk, sēž tālāk nekā tie, kas to nopērk pēdējā brīdī. Mums tika vietas nr 37, 38, 41, 42.
Pārsteigumu sagadāja Plitvices ezeru apmeklējums. Izbraucot no rīta Makarskā termometrs rādīja 24 grādi, tuvojoties galamērķim laiks sabojājās, lija, palika aukstāks. Gide sāka vākt naudu par biļetēm parka apmeklējumam.Arī mēs to iedevām, kaut arī mazliet šaubījāmies, vai laika apstakļu dēļ ekskursija būs iespējama. Turpinot ceļu laiks palika vēl sliktāks, lietus burtiski gāza, bija tikai + 10 grādi. Kad piebraucām pie kasēm, iestājās neliels apjukums, daži paņēma naudu atpakaļ, gide steigšus devās pirkt biļetes, tad arī mēs, izkāpjot no autobusa, sapratām, ka tādā laikā 3 stundu pastaiga pa parku nav iespējama. Skrējam uz kasi, kur mūsu gide Inga pirka biļetes, jo vēlējamies atteikties no ekskursijas un atgūt naudu.Piesteidzāmies pie gides, viņa pateica''par vēlu'', kaut arī atradās turpat pie kases. Naudu atpakaļ nedabūjam, aizgājām uz kafejnīcu, pasēdējam siltumā, tad devāmies uz autobusu, kur gaidījām atgriežamies parka apmeklētajus un gidi. Jāsaka, ka gandrīz puse no braucējiem bija palikuši autobusā, nebija devušies uz parku sliktā laika dēļ. Velāk gide pateica, ka pie viņas ir 2 neizmantotās biļetes, tās varot saņemt kā suvenīrus. Bet vajadzēja palikt četrām..., nauda tika iedota no četriem cilvēkiem, taču neizmantotās biļetes dabūja tikai divi.. Kā tas izskaidrojams? Jautājums ir arī, vai tiešām neatejot no kases nebija iespejams atteikties no biļetēm un mums atdot naudu?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes