www.sudzibas.lv Transports24 SIA Krāpšana / izvairīšanās no parādsaistībām

Transports24 SIA - Krāpšana / izvairīšanās no parādsaistībām

Starpnieku kantoris "transports 24" pirms pāris nedēļām veicis "metienu", uzmetot desmitiem Latvijas, Igaunijas un Lietuvas transporta kompānijas (tajā skaitā arī citas es valstu kompānijas) , nenorēķinoties par transporta pakalpojumiem.

Uzņēmuma darbinieki pasūtījuši transportu savu klientu kravu pārvadājumiem, pēc kuru piegādēm pēdējo mēnešu laikā nav izpildījusi materiālas saistības.
Algotie transports24 darbinieki godprātīgi veikuši savu darbu, kā arī uzņēmumam nav bijušas finansiālas problēmas.

Vadība - Jānis Bērziņš un Andris Čakstiņš mērķtiecīgi kavējuši apmaksu par savām parādsaistībām, kā arī ieturējuši darbinieku algas par pēdējo periodu.

Pēc publiski pieejamās info transporta Biržā (Cargo. Lt) , šī brīža pievienotā parāda apjoms 16'000 eur.

Telefoni atslēgti, uz kontaktu neiziet.
No soc. Tīkliem Jānis Bērziņš jau laicīgi bija izdzēsies, bet Andris Čakstiņš tomēr nebija tik ātrs un bildes izdzēsa tikai pirms pāris dienām, tāpēc pielikumā pievienojam vismaz viena metēja foto.

Pielikumā vēl foto ar uzņēmumiem, kuri saistīti ar otru varoni - Jāni Bērziņu.

Komentāri (1)

I IV Cargo 28.01.2021

Labdien! Varu piekrist, ka šoreiz tas izskatās pēc "metiena", jo uzņēmuma nosaukums gan LV, gan EST tika nesen kā nomainīts līdz ar tā īpašnieku. Mums arī par smagu darbu šie kungi palikuši parādā!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes