www.sudzibas.lv transports kontrolieri sab.transportā

transports - kontrolieri sab.transportā

Добрый всем день,
хотела бы услышать мнение народа по поводу наших контролеров. Столкнувшись сегодня с ними, была просто в шоке. Я не имею ничего против штрафа, окей, если на самом деле нарушила, готова заплатить, признаю вину... но почему со мной обращаются как с какой то собакой, повышают на меня голос и не цензурно разговаривают!?!?!? почему нельзя разговаривать по человечески??? я понимаю, это их работа, но тем не менее мы люди!! Мужчина, в возрасте, и, позволяет себе так себя вести! а еше говорим, что мы цивилизованная страна, ЕС!! да деревня-деревней! в колхози таким, на полях картошку капать, на лавках сидеть семечки грызть. Где можно найти списки контролеров, может кто знает? а то в протоколе, они по моему специально не разборчиво пишут, что бы нельзя было понять имя и фамилию, только по инициалам.
Спасибо.

P

C citskontrolieris 26.04.2009

a tie kas uzskata ka pret visiem vadītājiem un kontrolieriem vajag izturēties kā pret sūdien tad nu davai. kruti jūs esat tikai tad kad uzdirst vecai vecenei kas prasa biļeti. bet necerat visas jau te nav večiņas. kad uzrausies ne tam, tad mute būs ciet. un nevajag spēlēt uz to ka kontrolierim nav tiesību pacelt rokas. tāpat kā jums nav tiesību lamaties un dirst augumā. ja jūs pārkāpjat savas tiesības tad nu nebrīnaties ka pa burzmai dabū arī galvā !!! 100% zinu par sevi un saviem pāriniekiem. pilnīgi ar visiem pasažieriem esam laipni. bet tikai līdz brīdim kamēr arī viņi tādi ir. :)

K KontrolierisAntons 26.04.2009

Efektīvi ir mums strādāt reidos ar policiju, tad arī mēs izmantojām savas krāpnieciskās metodes, pasakām, ka talons nav nokompostrēts un pasažieris maksā ragā! Vēl viegli ir dabūt sodanaudas no skolēniem, tie nabadziņi baidās no mums, līdz ar to šādi varu es labi nopelnīt.
Ar cieņu kontrolieris Antons no Jāņa brigādes

R RSkontrolieris 27.04.2009

Dzīve ir skaista.

S sendi 29.04.2009

negativs

I Inese 30.04.2009

Tos kontrolierus vajadzētu riktīgi sodīt !

N nen 30.04.2009

кто на меня повышает голос, бью в морду или просто игнорирую их.

A Artem 30.04.2009

Iepriekšējs rakstītājs nebiju es. Kāds laikam paņēma manu niku.

N nen 30.04.2009

tad tu laikam es lohs

D darbs 02.09.2010

Slisis ti Janis tebe ebalo namitj nado suka ti ewe ne popadal v xujevie rucki a to i v duplo viebatj mogut. sudi ti...