www.sudzibas.lv transports kontrolieri sab.transportā

transports - kontrolieri sab.transportā

Добрый всем день,
хотела бы услышать мнение народа по поводу наших контролеров. Столкнувшись сегодня с ними, была просто в шоке. Я не имею ничего против штрафа, окей, если на самом деле нарушила, готова заплатить, признаю вину... но почему со мной обращаются как с какой то собакой, повышают на меня голос и не цензурно разговаривают!?!?!? почему нельзя разговаривать по человечески??? я понимаю, это их работа, но тем не менее мы люди!! Мужчина, в возрасте, и, позволяет себе так себя вести! а еше говорим, что мы цивилизованная страна, ЕС!! да деревня-деревней! в колхози таким, на полях картошку капать, на лавках сидеть семечки грызть. Где можно найти списки контролеров, может кто знает? а то в протоколе, они по моему специально не разборчиво пишут, что бы нельзя было понять имя и фамилию, только по инициалам.
Спасибо.

P

K KontrolierisJānis 23.04.2009

Un ko jūs mums varat izdarīt, kad mūsu brigāde iekāpj ar policiju? Tieši tā, jūsu mūsu priekšā esat kā sūdi, no kuriem slaukt naudu.
Ar necieņu kontrolieris Jānis

P polo 23.04.2009

kad policija ir klāt Jūs runa citadak! man tiešam ir vienalga vai nu ir policija vai ne. runa ir par uzvediibu! ja jus doma ka mes esam suds prieks jums, tad es domaju ka jus esat pavisam stulbs cilveeks, tieši no laukiem!

K KontrolierisJānis 23.04.2009

Bet RS vadībai ir pilnīgs pohuj, kā mēs strādājam, tāpēc mēs darām kān gribām. Un arī izmantojam savu varu

P polo 23.04.2009

jums nav nekadas varas, jus neesat kadi dievi. ja cilveki uzvedas laipni, kapec jus ari nevar butu laipni, but cilvecigam.

P Piekrītu 23.04.2009

Da tie kontrolieri ir peedeejie suda gabali tadi pasi ka sabiedriska transporta vaditaji! Uz viniem skatas ka uz nozelojamiem atkritumiem un naudu par bileti vai sodu met ka sunim poda4ku! Tapec ka nozelojami badmiras tik tur strada nevienu reizi neesmu laipni izturejusies pret tiem mesla gabaliem pensioneetiem!!!

P Piekrītu 23.04.2009

Kāda viņiem vēl vara? :D:D Ha veci pirdaki un lauķi. Pilnīgi piekrītu vienreiz nepareizi nokompostrēju biļeti lika maksāt 2Ls Nabagiem pat pustdienas nav par ko ēst! Un pareizi vaig viņiem to naudu kā sūdiem zemē mest, lai lokās vecās rupjās maitas! Un noteikti jāprasa kvīts! Kamēr RS necels darbinieku kvalifikāciju tikmēr pasažieri nebeigs pret viņiem kā pret sūda gabalu izturēties. Kā saka labāk neaiztikt savādāk sāks smirdēt!!!

L Liesma 23.04.2009

un ko tad jus ar to policiju darat? bomzus izdzenat no transporta. ar mentu baigie varoni, bet bez bikses jau pilnas ja kads nariks piesienas. mo4iit jus maitas vajag!!!

L Liesma 23.04.2009

Tā nu ir profesija kuru normāls cilvēks kurš nav iedzīts izmisumā neies strādāt!!! Pilnīgi piekrītu vajag pret tiem pretekļiem izturēties ar augstrātību un nekādā gadījumā nebūt laipniem ne pret kontrolieriem, ne pret vadītājiem pērkot biļetes!!! Lai zin savu vietu badmiras!!!

da 4to vi etih loxov trogaite eto i tak jasno 4to kontroljori polnoe dermo

L Liesma 23.04.2009

Vajag vnk ar viņiem runāt toieši tāpat kā viņi ar Jums!!! Tapēc jau lielākā daļa ir pārgājusi uz privātajiem parvadatajiem (mikriņim), lai nebraukatu kopā ar bomžiem nomīztiem sēdekļiem utt. Un tie neizglītotie pensionari tik vien māk kā normaliem cilvēkiem piesieties, nekad narkomani un bomzi nav lamaati, labakaja gadijuma izseedina.

K kostja_petroff 23.04.2009

Fuj! cik nekulturāli! Starp citu vakar dabūju izlasīt, ka RS taisās ieviest E-biļeti arī maršrutniekos.

A Alise 24.04.2009

22.04. 224.maršruta maršrutnieku apstādināja Sarkandaugavā 2 "Rīgas satiksmes" kontrolieri (forma).Kamēr viens bļaustījās-vai visiem ir biļetes(nemaz nepārbaudot to), mikriņa šoferis izkāpa no busiņa un aizgāja "aprunāties" ar otru.Šādu ainu vēroju bieži.Rodas jautājums-vai šie kontrolieri strādā uz sevi vai "RS" un kam tas viss vajadzīgs(tikai aizkavē pasažierus)? Vēl ne reizes neesmu redzējusi, ka tiek sastādīts protokols.Un domājams, ka tas būtu tādā līmenī, ka apstrīdot to-tas tiktu atcelts.

I Ilze 25.04.2009

Un tādus tekatus raksta "tie kulturālie pasažieri", kurus vajag cienīt un mīļi smaidīt ? Pareizi dara, ka tādus kropļus vismaz kāds, ņemot no viņiem naudu, vēl var kaut kā pazemot

P Piekrītu 25.04.2009

Kontrolierus tik to vien vajag kā pazemot, jo tie nožēlojamie cilvēciņi neko citu nav pelnījuši!!! Viņi ir sabiedrības atkritumi, kuri nav saucami par cilvēkiem. Kas viņi ir? Varbūt subjekti vai mēsli, bet ne cilvēki!

K Kontrolieris 25.04.2009

Ja man pasažieris nepakļaujas, es pa mobīlo varu izsaukt policiju un policijai samelot to, ka pasažieris mani ir piekāvis . Protams, ka policija noticēs man.

P Piekrītu 25.04.2009

Kā tad :D Nekļūstiet smieklīgs būs tiesu med. ekspertīze pēc kuras Tevi ne tikai no darba izmetīs, bet arī piespriedīs sodu par morālo kaitējumu pasažierim! Vnk vajag arī likumos orientēties!!! Zinu, jo ar to saskaros dien dienā!

R Rita 25.04.2009

kontrolieriem lafa beigusies!!!
un neizdabūsiet nekādus soda maksājumus...jo nebūs kur piepisties par saņurcītu biļeti!!! un manai mātei, viens idiņ'š no maka izvilka 50 sant VIENĪGOS kas tur bija, par to ka pensionāre ar 50 % atlaidi, aizmirsa ierakstīt maršruta nr!!! nekādas kvītis protams nebij!!! un prasot -es tulīt ierakstīšu -tika teikts -aplauzies!!!
tie ir KONTROLIERI?????
ja nabaga pensionāra vietā būtu es-- nu moins--- bbūtu olalāaa... jo jūs apzagāt manu māti---tas čangaļu akcentā runājošais tips vienkārši LIKA atvērt maku un izņēma naudu!!! labi ka nabaga pensionārei tur bija tikai 50 sant, , , , ja būtu vairāk, nozagtu arī visu!!!

K Kontrolieris 25.04.2009

Atvainotiet, tādas ir mūsu tiesības prasīt sodanaudu par to, ka pasažieris arī brauc ar lielām somām. Un vēl mums labs rūpals ir no tiem E-taloniem. Pasažierim samelojam, ka E-talons nav nokompostrēts un pasažieris dabū maksāt sodu.
Labi, ka salonā pārējie pasažieri zaķus neaizstāv, tad mēs to zaķi apstrādājam pēc savas patikas. Ar cieņu Kontrolieris Antons. Ja kas, kontrolēju 3.autobusu no rītiem.

P Piekrītu 26.04.2009

Tieši tāpat pasažieris var nenoskanēt e-talonu un teikt, ka noskanēja!!! Un neko tu viņam neizdarīsi!

C citskontrolieris 26.04.2009

kontrolieris Jānis pats ir riktīgs lohs. Ja šitā runā par un ar cilvēkiem !!! tak vispār ignorējiet to rakstīto !!! Tādu idiņu rīgas satiksmē ir ne mazums, vnk nepatīk ka visus pielīdzina vienad lopam... :/ Visos laikos ir bijuši gan labi gan slikti kontrolieri, tāpat arī pasažieri. Apbēdina tikai tas ka dēļ visādiem pidariem ir jācieš normāliem cilvēkiem !!! :(