www.sudzibas.lv Toss Boulinga halle Slikts serviss un produkta kvalitāte

Toss Boulinga Halle - Slikts serviss un produkta kvalitāte

Tas notika 25.01.2017 ap 19: 00 iegādājios alu, kas garšoja ļoti slikti, un tā nebija alus vaina bet gan sistēmas problēma caur kuriem alus tiek ieliets. Varēja sajust metāla un vēl kkādu pretīgu piegaršu (kad lūdzu alu apmainīt pret citu dzērienu, man atteica, sakot ka ar alu viss kartībā, beigās man atdeva naudu bet ar ļoti pretīgu attieksmi no bārmenes puses (vardu nezinu, bija blondi mati) . Kad es palūdzu citu dzērienu, man atteica, atbildējot kaut ko nesaprotamu un vienkārši aizejot prom. Ir milzīga problēma ar apkalpojošo personālu, nosaukt to par apkalpojošo personālu ir par daudz, gopniku banda.

S [email protected] 29.01.2017

Fuj, zinaams, ka stas servis iespaarad. Kaadreiz gaajaam ar puishiem , mum liidz bija chipu paka, tak apsargs pateica KAA IEKSHAA AR TO NELAIDIIIS! man naaca smiekklu , nu taa arii gaajaam proom. Bet par maniem aizraadijumiem ka mees 6 cilveeki un grasaamies teereet nauud uz alinju un uz visu , bet nu chipshu paka nu nekaa vinju biznesu nebojaas nekoo neatbildeeja vispaar.

S [email protected] 29.01.2017

proti bija tas gadus chetrus piecus atpakalj, kopsh taa laika arii ne reizi tur nebiju, bet skatos arii ka nebuushu nekas jau neizmainijaas =)))