Toss Boulinga Halle - sliksts serviss

Sveiki!Kad ieradamies boulinga viss bija kartiba,kad ienemam vietu pie sava celina ,paludzam apkalpojosam personalam uzstadit barjeras nemot vera,ka ar mums bija berni .
Adbilde bija nepatikami parsteidzosa.mums adbildeja ,ka necelsot,jo redz vinas lustot pec parlieku lielas dauzisanas speles laika.Bet kad teicu ka mums ir berni adbilde bija bija ta pati,ka vinas lustot.
Un ja mums tas neapmierina ,tad varam doties prom.
Kad jautaju ka vinu sauc,adbildeja ,ka vinu saucot buldozers.
Esmu seit bijis agrak, un viss bija kartiba lidz sai reizei ,tapec tiku izvelejies tiesi so vietu,bet nemot vera pedejas reizes apmeklejuma attieksmi,saja vieta iegriezties vairs nevelos .
Par ko es maksaju naudu ? Par nepatikamu attieksmi ? Tadu bez maksas var sanemt.
Neieteiksu nevienam draugam,vai pazinai un citiem ari neiesaku doties seit !

S subbway 25.11.2016

Да ладно тебе, это все мелочи по сравнению с тем что фитнес клуб атлетика скидку не дает никому.

proverka777 25.11.2016

был там и не раз. норм сервис. цены тоже адекватные в баре. я про Toss Boulinga Halle а не про Атлетику если что ))))