www.sudzibas.lv Torex Nekvalitatīvas durvis

Torex - Nekvalitatīvas durvis

Uzmanību! SIA "Torex" nepilda savas no likuma un līguma izrietošās saistības, cenšoties izvairīties no atbildības, savus pakalpojumus šobrīd piedāvājot arī kā SIA "Torex Group". Abiem šiem uzņēmumiem ir viens un tas pats valdes loceklis un patiesā labuma guvējs, kā arī abi šie uzņēmumi ir iekļauti patērētāju tiesību aizsardzības centra "melnajā sarakstā" par to, ka nepilda patērētāju strīdu risināšanas komisijas lēmumus, ar kuriem tiem uzlikts pienākums atmaksāt klientiem naudu par nekvalitatīvo preci vai apmainīt nekvalitatīvo preci pret jaunu! 10 reizes padomājiet, pirms slēgt līgumus ar šiem komersantiem!
Mūsu gadījumā, tika iegādātas metāla ārdurvis par 3525 eur, un pirmšķietami, būtu jādarbojas principam "jo dārgāka Cena, jo labāka kvalitāte", taču torex durvīm šis princips darbojās pretējā virzienā "jo dārgāk, jo sliktāk". Durvīm tika konstatēti daudzi būtiski defekti, kuru dēļ tajās uzkrājās kondensāts, durvis nebija iespējams aizvērt un pēc tam arī atvērt (nedarbojas slēdzene) , burtiski "paliekot uz ielas". Uz pretenzijām torex vai nu nereaģēja vispār vai arī reaģēja pēc mēnešu Ilgas sarakstes. Meistari plātīja rokas, defektus nespējot novērst, savukārt uz oficiāliem pieprasījumiem apmainīt preci pret jaunu un vēlāk arī atgriezt par preci samaksāto naudas summu, torex nereaģēja vispār, neuzskatot par nepieciešamu sniegt atbild nedz likumā noteiktajā, nedz kādā citā saprātīgā termiņā.
Uzskatāmu sižetu par torex durvju kvalitāti, personāla un vadības attieksmi arī pret citiem klientiem var atrast raidījuma "Bez tabu" 2023. Gada 16. Marta sižetā - https://play.Tv3.lv/zinas/pircejs-sasutuma-par-4-tukstosus-eiro-vertu-durvju-kvalitati,clip-5327655

28.03.2023

P