www.sudzibas.lv Top Shop Pilnīgi garām

TopShop.lv / Rovus Aaqua Power Putekļusūcējs - Pilnīgi garām

TV reklamē putekļusūcēj ROVUS aqua power ar ūdens filtru, tie ir pilnīgi garām, vienreizējas lietošanas, mazjaudīgi un filtri vienreizēji slikti, esmu iepircies šajā mēslā un nevēlos lai vēl kāds "iegrābjas"!!

I Ilze 06.03.2008

Jā, es arī nopirku. Jāatzīst, pēc paziņas ieteikuma, kura bija par šo putsūcēju sajūsmā. Nu, laikam jau par 100 Ls neko labāku nevarēja gribēt, bet tiešām viņš ir nedaudz sū*%. Foršs ir tas mazais putekļsūcējiņš, kas nāca līdz. Mierina doma, ka tas tomēr ir ūdens putekļusūcējs, lai tur vai kā - bet gaiss ir tīrs.

Tagad par mīnusiem:
- teleskopiskais kāts (reklamē kā bonusu), kad izlaižu līdz galam, man ar saviem 1,59 ir nedaudz par īsu.
- nav slēdža uz roktura,
- novietojot, īsti nevar pašu ručku nolikt, jo paredzētais āķītis ir nestabils un ručka gāžas ārā.
- mazi ritentiņi birstei
- visā visumā konstrukcija un materiāli tādi nedaudz uz puņķiem veidoti
Pārējos mīnusus uz sitiena neatceros.

I Ilze 06.03.2008

Vēl - stipri par īsu elektrības vads.

S Sasha 07.02.2010

Man arī ir šis putekļu sūcējs. Jāsaka, ka baigais sūds. Varbūt, ka filtru sistēma viņam ir laba - ja nemaldos 5 filtri ir šim sūcējam, tomēr uzsūkšanas jauda viņa ir pārāk niecīga - tikai 150W, tas ir stipri par maz, lai izsūktu tepiķi. Būtu jābūt vismaz 250W.Arī motora jauda ir par mazu - tiaki 1400W, tas ar par maz. Nu nezinu, vai vērts tērēt Ls100 par tādu štruntu. Reklamē jau kā ar labiem filtriem, tomēr neviens nav teicis šī putekļu sūcēja jaudu. Uzskatu, ka tā ir pircēju maldināšana.