www.sudzibas.lv Top Shop Garantijas remonta atteikums

Topshop - Garantijas remonta atteikums

Garantija bez garantijas topshop veikalos
iegādājos blenderi ''nutribullet 900'' 27.02.2016. Ventspils topshop veikalā. Jau pagājušā gada rudenī gar asmeņu asi sāka sūkties šķidrums un 20. Decembrī to nodevu garantijas remontā. Taču garantijas remonts tika atteikts, jo asmens uzgalis esot nolietots! Pērkot blenderi man nekāds līgums netika piestādīts un arī mutiski netiku brīdināts, ka garantija attiecas tikai uz dzinēju! Tādā gadījumā to vispār nebūtu pircis! Mēs taču pērkam preces lai lietotu, nevis turētu skapī! Vēl jo vairāk - diagnostikas meistari salauzuši mazo trauku! Tā lūk strādā sia ''studio moderna''!

Z

Komentāri (11)

S Studio Moderna SIA 18.01.2018

Labdien,
Preču garantija attiecas tikai uz defektiem, kas radušies ražotāja vainas pēc, tā neattiecas uz maināmām vai nolietojamām detaļām. Šajā gadījumā asmens, kas ir maināma detaļa, ir nolietots un nevar tikt uzskatīts par garantijas gadījumu. Turklāt visus maināmos asmeņus šai precei ir iespējams iegādāties atsevišķi.

Z zebra52 18.01.2018

Kur tad ir tas līgums kur tas ir norādīts un kādēļ es par to netiku informēts preci pērkot? Ja asmens tik ātri nolietojas, tad tam arī bijis rūpniecisks defekts! Kādēļ ekspertīzes meistari nolauzuši mazā trauka vienu no trim austiņām? Jūsu veikalā nekad neko vairs nepirkšu!

Z zebra52 20.01.2018

Paldies ka vedāt mani pie prāta un likāt izvērtēt kur ko pirkt! Asmeņu korpuss un jauns trauks ir mājās (testēšanas meistaru salauztā vietā)! Cenu starpība ir ievērojama! Uzskatāmai cenu salīdzināšanai divas saites:

http://www.top-shop.lv/delimano-papildus-piederumu-komplekts-blenderim-smalcinatajam-nutribullet-ts un
https://www.amazon.co.uk/Nutribullet-Accessory-Seen-High-Street/dp/B010NO27J4/ref=sr_1_2?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1516465184&sr=1-2&keywords=nutr

Tātad TOPSHOP veikalā šis komplekts maksā euro 23,92, bet AMAZONE pārrēķinot uz euro 16,97, nemaz nerunājot par attieksmi pret pircējiem!

smejiesvesels 18.01.2018

Bet viņiem pilnīga taisnība! Ja nolietojas zāģim ķēde, man veikals jaunu zāģi nedod, bet jānopērk jauna ķēde. Šitas ir viens no tiem kam viss pienākas, pofig ka nepienākas...

Z zebra52 19.01.2018

Kā var salīdzināt ar ķēdi? Ķēdi jau var nolietot dažās dienās! Man ir ''Braun'' rokas blenderis un tas lieliski kalpo jau setiņpadsmito gadu (tiesa kopš nopirku ''NUTRIBULLET'' ,tas tiek lietots retāk)!

T Tong Po 18.01.2018

Interesanta sūdzība. Cik redzu no mājā esoša blendera, tad asmeņi ir izņemama daļa, ko patiešām pats var nomainīt, ja asmeņi nodilst. No sūdzības apraksta saprotu, ka klients sūdzējies par piedziņas asi, dēļ kuras nodiluma zudis hermētiskums un radusies sūce.
Jautājums servisam drīzāk ir tāds, vai piedziņas ass ir vesela. Un, ja bojāta, vai tā arī ir uzskatāma par periodiski maināmu daļu.

Studio Moderna komentārā minētais, ka garantija neattiecas uz nolietojamām detaļām - vai tad motors ir nenolietojama preces sastāvdaļa? Un ja tas iziet no ierindas - vai tas būs arī negarantijas gadījums, ar atrunu, ka motors ir savu nokalpojis, nolietojies?

Klientam ieteiktu iegādāties no tiempašiem Studio Moderna to nepieciešamo asmens uzgali. Ja strādā - viss labi. Ja problēma paliek - prasi atpakaļ naudu gan par nopirkto uzgali, gan par preci.

Z zebra52 18.01.2018

Nav jau nodiluši asmeņi, bet gar asi sūcas šķidrums! Ir jau arī citas firmas! Delimāno jau it kā paši nemaz neražo, bet pasūta šur un tur citur!

Z zebra52 19.01.2018

Šovakar saņēmu jaunu asmeņu uzgali ar jaunu mazo krūzi (jo mazo salauza testa meistari), tiesa ne jau no ''TOPSHOP'', bet gan no ''ebay''. Tas ir daudz lētāk, arī strādā ātri! Vēl laba vieta kur iepirkties ir internetveikals ''AMAZONE'' (nekad nebūs problēmas ar preces atgriešanu ja kaut kas ne tā). Gan ''TOPSHOP'', gan Latvijā vispār cenas ir nenormāli uzskrūvētas, lētāk iznāk no ārzemju internetveikaliem ar visu sūtīšanu. Labs un uzticams ir arī internetveikals ''I- HERB''.

S Skaidrīte 23.01.2018

Valmierā top shop veikalā nopirku delimano pannu ar iestrādātu akmens virsmu. Pēc diviem mēnešiem nokrita rokturis, jo turās uz mazas skrūvītes. BEIDZIET PĀRDOT BŖĀĶUS UN NESNIEDZIET MALDINOŠAS REKLĀMAS.

Z Zuza45 11.04.2018

FUUU cik netīrs asmenis. Vai tādu nesat uz veikalu, vai?

F forix 19.07.2019

Labdien. Esmu arī saskāries ar minēto problēmu. Un Šajā gadījumā defekts ir rotējošo asmeņu gultņos, kurus nutribullet ielicis ļoti zemas kvalitātes, kas iztek un sāk ķerties jau pēc 6 mēnešu lietošanas. Uzskatu ka tas būtu garantijas remonts, jo paši asmeņi vēl ir ļoti asi. Un vēl pilns YouTube ar video kā nomainīt gultņus uz kvalitātivākiem un nezināt bēdu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes