T toony 15.07.2010

Nu-nu...cik tad ilgi un pa cik minūtēm griezāt?=))

B BIGs 15.07.2010

Kā nu kuram, vienam palīdz, bet otram nē.

K Klient 15.07.2010

Es negriezu. Mēģinu tikai paglābt dažas aitas, lai vilki tās neapkāstu. Es pat nesaprotu, kā var atļaut reklamēt tādus melus. Ja griežot riņķi ap vidukli varētu zaudēt dažus centimetrus tauku, tad mēs visi būtu bez tiem.

A aaa 15.07.2010

Bet man liels vēders un daudz tauku un man pohuj!

N nensi 16.07.2010

Es griezu pusgadu, every day, par 20min, tolka toč nekāda...

K Katt23 17.07.2010

Autoram:VArbūt vari man pa lēto to riņķi pārdot ja jau tev nelīdz?

S Sominsh 18.07.2010

Riņķis ir palīglīdzeklis, ko Tu domāji, ēdīsi Hesburgerā un noies centimetri ?

E es pati 14.08.2010

bet vai vispaar viniem to preci atgriezt atpakalj var? ari es vakar pasutiju to hula hoop... :( un palaso visu shito reaali nozheeloju!!

D Dīdī 14.08.2010

Skatījos ka dziedātāja no krievijas stāstīja ka grieza riņķi stundu dienā vienu mēnesi un tad atguva pirmsdzemdību augumu:)

K Kristine 19.08.2010

Ja paralēli rijat kā cūkas (atvainojos), tad jā, izņemot zilumus nekā nebūs! Pie visām fiziskajām nodarbībām ir jāievēro pareiza ēšana. Un riņķis jāgriež regulāri. Es Hola Hoop nopirku NE caur Top Shop, bet interneta veikalā. Kvalitāte laba, t.i. nekas nelūzt, lai gan samaksāju drusku vairāk.
Riņķis palīdz. Tam par pierādījumu esmu es, kā arī mana draudzene, kura pēc dzemdībām ātri atguva figūru.
P.S. Neko nereklamēju, tikai saku, ka pašam arī kaut kas ir jādara. Neviens cits Jūsu vietā to neizdarīs... Junk Food jāaizmirst! Peace xoxo

A anna 22.12.2011

ja jus gribat lai jums palidz hoola hup janem tadu kurs sver ne mazak ka 1200 g un pec tam pirkt nakoso 1700 un tad palielinat lidz 3000 vat ar tadu pakapenisku palielinasanu bus rezultats. A tas kuru reklame 700 gr tas ir nekas.