www.sudzibas.lv Top Shop Wellneo Elektriskā pēdu vīle Extreme

Top Shop - Wellneo Elektriskā pēdu vīle Extreme

Iegādājos no top shop - wellneo elektriskā pēdu vīle extreme (pirku mammai) kad mamma atvēra un saprata, ka ir uz baterijām-nesa nakamajā dienā atpakaļ, uzrakstīja atteikumu un vēlējas saņemt atpakaļ naudu, viņi to noraidījauz tāda pamatojuma, ka tā ir higiēnas prece, bet tad kapēc tv reklameja, ka naudu atgriž 14 dienu laikā? Uz to sūdzību talrunis atbildējaka viņi neškirojot, bet vajadzetu gan, vecu cilvēku čakarešana, samierinājāmies ar to pēdu vīli, lai jau kasē tik to naudu, bet gribejām viņu mājas lapā brīdināt citus cik slikta un nevelkoša ir ši pedu vīle, bet protams mūsu atsauksmes netiek publiskotas, kad zvaniju un jautaju kapec tā …. Atbilde-viņi dienas laika izskatot cenzets vai necenzēts... Protams uzrakstiju gan vienu gan otru, bet publiskota netiek neviena... Stāv tur 3 atsauksmes un viss...

Papildināts [email protected] 11.10.2018

Studio Moderna SIA Delu iela4 Riga Kalnini-B,Marupe,Marupes nov, LV-2167,Latvija

really? 12.10.2018

TOP-SHOP, jau izsaka visu, vienmer brinos kur tie cilveki atrodas, kuri tur kko vel perk un iekrit!

Arkukušjans 12.10.2018

Es pareizi saprotu, pēc reklāmas ( esmu redzējis šo reklāmu) Jūs pasūtijāt pēdu vīli kas darbojas ar baterijām, un tagad sūdzaties, ka tā ir ar baterijām? Tas jau liecina, ka te kaut kas nav tīrs ar to sūdzību...
Otrs, ja higiēnas prece ir sākta lietot tad, manuprāt, likums nosaka, ka to nedrīkst atgriezt.

E [email protected] 15.10.2018

Nē,nepareizi.Kapēc rāda TV ka atgriešana 14 dienu laika,ja jau tā ir higiēniska prece?Kāpēc mājas lapā nepupblisko atsauksmes?Tie bija mani galvenie pārmetumi

really? 15.10.2018

Siikaja druka,kuru TV ekrana salasit nevareja, noteikti, bija rakstits,ka higieenas preces atpakal nenem, ar to pietiek!