www.sudzibas.lv Top Shop Silkts servis

Top Shop T/C Domina - Silkts servis

Sveiki! Es ikdienā diez gan bieži iegriežos T/c Domina Top Shop veikalā! Darbinieces ļoti atsaucīgas palīdz jeb kurā jautājumā izņemot vienu pavecu kundzi, kas ir veikala vadītāja! Šī sieviete ir neatsaucīga, rupja un savus darbu nogrūž pārdevējām, lai gan pati to visu var izdarīt! Dzirdēju kā viņa ar kurjeru sarunājas pārmeta viņam kaut ko ar asiem vārdiem! Iesaku izvairīties no šīs kundzes jo viņa ir arī ļoti nelaipna pret saviem padotajiem. Tas laikam arī viss..

O

D Dreiks 15.05.2020

Esmu saskāries ar to veco, ļoti nelaipna, tiešā tekstā pateica, ja man kas nepatīk, lai neiepērkos šeit.
Biju nedaudz uz pauzes, jo arī es gadiem tur iepērkos, bet te nu tāds "pārsteigums".

⛔️ 15.05.2020

Un tagad dēļ tavas sūdzības cietīs atsaucīgās darbinieces, jo vecā aiz skaudības atlaidīs visus no darba.