www.sudzibas.lv Top Shop Slikts serviss

Top Shop - Slikts serviss

Pasūtīju no top-shop.lv birsti un fēnu. Piegādes laiks līdz 7 dienām, bet izrādās, ka birste nav noliktavā. Pēc 2 nedēļām atnāk sms, ka būs birste tikai citā krāsā. Pagājušas jau 3 nedēļas kopā, pasūtījums vēl nav. Zvanu uz norādīto numuru. Šoreiz fēns nav noliktavā. Nu tad atsakos no fēna. Nākamā nedēļā birste atnāk, bet nauda par fēnu nē. Atkal zvanu, prasu, kur nauda. Saka, ka tiks atsūtīta 2 nedēļu laikā. Pagājušas divas nedēļas - nav. Zvanu atkal, Saka, ka līdz ziemassvētkiem būs. Labi, gaidu. Ziemassvētki pagājuši, atkal nav. Zvanu atkal. Operatorē Saka, ka iepriekšējā operatore nav uztaisījusi naudas atmaksu. Atvainojas un Saka, ka būs 3-4 dienu laikā. Gaidu, atkal nav. Zvanu, šoreiz Saka, ka nauda ir nosūtīta 30. Decembrī. Ir 6. Janvāris un es vēl neko neesmu saņēmusi. Nesaprotu, viņi nepilda ne savus pienākumus, ne solījumus. Vairs neko nesūtīšu.

06.01.2021