www.sudzibas.lv Top Shop Preces neatbilstība

Top Shop - Preces neatbilstība

Nopirku "akmens virsmas" pannu, kurai virsmu varot ar lodlampu svilināt. Es tik centos 10 dienas ar viņu ēst gatavot, 11.dienā neizturēja. Kkas uzpūtās. Laikam "akmens". Diemžēl čeku nesaglabāju, jo solīja, ka panna kalpos līdz mūža galam. Bet lasīju, ka viņi lietotu preci tāpat nemaina. Būs jāiet uz Rimčiku pēc parastās pannas :D

D

K Kristaspsss 24.10.2016

Un jus vel ticat tam TOP SHOP arprac senjau vajadzeja slekt so veikalu kur prats iepirkties saja veikala.veikala

L Lidija Turova. 24.10.2016

Es reklāmas precēm ne ticu.
Labu preci pērk tāpat,bez reklāmas. A pannu ar to "akmens" pārklājumu es nopirku Cenu klubā- SUPER!!!,akcijas cena ap 16€,diām.28cm.Pērciet tur!

Ja jau virsmā kaut kas uzpūtās, tad ir pilnīgi skaidrs, ka ražošanas brāķis un būtu čeks, pannu viņi būtu spiesti mainīt.

N nikita17 26.10.2016

Nepērciet pannas arī 220.lv- brāķi!

Ventilators 26.10.2016

Labs. Labākā sūdzība 2016. Vajag nominācijas :)