Top Shop - preces

VISIEM, KAS IR ESOŠIE TOP SHOP KLIENTI, VAI TIE, KAS DOMĀ PAR TĀDIEM KĻŪT, BRĪDINU- VISAS PRECES IR ĻOTI LIELI, , SŪDI, , . KAIMIŅIENE PASŪTĪJA VIRTUVES KOMBAINAI, NOSTRĀDĀJA MĒNESI, NAUDU ATPAKAĻ NEDABŪJA, UN NEVIENA PRECE NAV RAŽOTA VĀCIJĀ! DRAUDZENE TRĪS GADUS ATPAKAĻ NOPIRKA MADRACI, LABI, KA TAD VIŅI BIJA LĒTĀKI, BET... TAS SĀKA PELĒT, TOP SHOP MENEDŽERE GRIBĒJA DRAUDZENI PĀRLIECINĀT, KA MĀJĀS VĒL KAUT KAS CITS PELĒ, TAPĒC ARĪ MADRACIS SĀCIS PELĒT. MĀJA DRAUDZENEI IR JAUNUZCELTA, UN NEKAS CITS NAV PELĒJIS, UN VIŅA NAV VIENĪGĀ KAM PELĒ ŠIE DORMEO MEDRAČI, PARASTI PĒC GADA, DIVIEM TIE SĀK PELĒT. VISAS VIBRĒJOŠĀS JOSTAS AR LAIKU VAR IZRASĪT ĻOTI SLIKTAS ATSAUKSMES JŪSU ĶERMENĪ. ŠO INFORMĀCIJU DZIRDEJU NO VIENAS ĀRSTES, KURA GUDRI STĀSTĪJA, KAS NOTIEK JA ŠĀDU JOSTU LIETO. DOMĀJU, KA JEBKURŠ CILVĒKS, KURŠ IR PIETIEKAMI IZGLĪTOTS, NEUZĶERAS UZ TĀDĀM REKLĀMĀM KĀ TOP-SHOP, DORMEO, KOSMODISK! JĀ UN PAR KOSMODISKU- TAS VARBŪT REIZĒM NOŅEM SĀĒS, BET TAS NEĀRSTĒ, TAS NOTRULINA MUGURAS MUSKUĻUS, UN VĒLĀK MUGURA IR PAVISAM BEIGTA! NEKAS, PILNĪGI NEKAS NO ŠĪS FIRMAS NAV LABS. NEKAS!

S santa 05.04.2010

un tu vēl jūties pārsteigts? to taču jebkurš zina, atceros ka arī man, iespaidojoties no šāda veida reklāmām nopirku pannu, kad to uzlika uz plīts tā sāka smakot, kā bleķa gabals.tas topshop un visas šāda veida preces ir vienā īsta sūdu bedre, nekas vairāk.tikai muļķis var uzķerties uz viņu krāmiem

J JOns 12.04.2010

TV veikals:
Uzmanību!!! Tev ir tievas un vājas rokas? Mums ir zināms kā to labot! Šos diskus ir izmantojuši labākie ārmreslinga sportisti! 15 porno diski, kuri ierakstīti jaunajās DataLife matricās, tikai pa 15 latiem.

A Alise 12.12.2011

Par Kosmodisku nepiekrītu. Protams, ka Kosmodisk neārstē, tas ir domāts sāpju noņemšanai, un nekur arī netiek minēts, ka Kosmodisk ārstētu muguras problēmas.