www.sudzibas.lv Top Shop pasta izdevumi

Top-Shop - pasta izdevumi

Gribu pabrīdināt, ka Top-shop pasta izdevumi ir 4 ls. Reklāmās šī cena neuzrādās, tur tās vispār nav. Uz jautājumu, kapēc tik liela, saņēmu atbildi-ko ta Jūs gribējāt, tagad viss ir dārgi! Uzskatu, ka cena ir par augstu, ja tā nebūtu, tad to neslēptu reklamējot preci.

I

B BrunoR 05.11.2008

TAS JAU NAV ATKARĪGS NO VEIKALA, BET GAN NO PASTA NODALAS!!!

L Lepi 05.11.2008

Veikala pakalpojumi par brīvu, tie ir pasta izdevumi.

S santa 10.01.2009

tas ir viens suuda uznemums kas par lielu naudu pardod drausmiigu preci!tas pa6as preces var nopirkt ari DEPO un citos veikalos vairak ka 50% leetak! ja jums zvana un saka ka ir preces no slovenijas uTT-ziniet-taa patiesiibaa ir KINA!!!

P ppp 16.10.2009

Cilveki jus tiesam esat divaini. Gribat lai viss jums butu leti un par brivu.
Lai ko jus nesutitu pa pastu vienmer bus jamaksa pasta izdevumi, par kadu preci 2 ls, par kadu 3-4. par lielam precem var but ari lidz 18 ls. to jau visu uzstada pasts nevis kada firma.

O osis 16.10.2009

labaakaas preces par viszemaakajaam cenaam - viss Tavai veseliibai un skaistumam - www.veselibaunskaistums.lv

K Kristīne 05.10.2011

pasta izdevumi ir atkarīgi no pasūtījuma svara un vietas uz kuru tas jāpiegādā! :)