www.sudzibas.lv Top Shop Pārdevēji nespēj nodrošināt servisu

Top Shop - Pārdevēji nespēj nodrošināt servisu

Pirms 2, 5 gadiem nopirku Rovus Aqua Power putekļu sūcēju veikalā TopShop. Saplīsa filtrs, kurš ir 8 x 8 cm gumijas rāmitis ar švammi vidū. Pasūtīju Top Shopam filtrus un viņi apgalvoja, ka piegādās man filtru komplektu, kurā itkā ietilpstot visi filtri. Saņēmu t.s. komplektu, kurā tikai 1 filtrs. Sazinājos ar veikalu un dabūju zināt, ka ar komplektu jāsaprot 1 filtrs. To, kas vajadzīgs man, vispār nav iespējams ne nopirkt ne pasūtīt. Turklāt filtrs, ko viņi man pārdeva filtru komplekta vietā, varētu kalpot vēl 10 gadus un diezin vai būtu kādreiz jāmaina.
Tā kā mans 2, 5 gadus vecais (jaunais) putekļu sūcējs tagad vairs nav lietojams, jo redz, ražotājs uzskatot, ka tiklīdz šis filtrs saplīst, putekļu sūcējs savu laiku ir nokalpojis.
Tā lūk!

I