www.sudzibas.lv Top Shop Neatbilstoša kvalitāte

Top Shop - Neatbilstoša kvalitāte

No sākuma ļoti patika panna. Pēc laika sāka piedegt pannas vidus, cepot jebkuru produktu. Tagad nāk nost pārklājums sākot no vidus. Varat neieteikt sazināties ar menedžeri , to jau izdariju. Atbilde bija: panna domāta mercēm un cepeškrāsnīm, bet ne cepšanai uz plīts ! Visu laiku tik atkārtots ka viss ir mana vaina un garantija nebūs , jo varbūt esmu piededzinājusi , metusi pannu zemē, vai kā citādi nepareizi lietojusi. Ieteica iegādāties jaunu divu pannu komplektu ar biezo apakšu , ar kurām var darīt neiedomājamas lietas! Man tik tāds jautājums - kam tad panna domāta, ja ne cepšanai? Reklāmā tieši rāda cepšanas procesu lielot perfekto apcepšanas procesu , kas veido garšīgu saceptu garoziņu. Ņemot vērā, ka nelietoju asus pri ekšmetus pannas virsmai , esmu ļoti vīlusies par cilvēku maldināšanu ar izcilu kvalitātes saukli.

E