Top Shop - Krāpšana

nesaprotu kapec man jataisa jauna sudziba, jo komentari visi nobloketi ieprieksejai sudzibai? velos pateikt, ka tas bledis no ieprieksejas sudzibas ir zvanijis ari man, vards kautkads rol nu tcna bija, un ari apkrapa. ja prece saucas rovus steam 3 1 tad ta ir ta. ludzu iepriekseja raksta autori sazinaties ar mani varbut ejam uz bez tabu, ir skaidrs ka ta iestade neko nedaris lietas laba ka tur strada cilveku pisejs! kauns

smejiesvesels 30.05.2018

Izskatās ka Jums ir šizofrēnija, abiem komentiem viens un tas pats rakstītājs ( pēc rakstīšanas stila) un pats sevi aicina sadarboties! Vai ja nav šizofrēnija, tad esat īpaši oligofrēna būtne cienītā! Paskaidrošu,Skaidrojums: oligofrēns— slimību grupa, ko vieno kopīga pazīme — galvas smadzeņu attīstības atpalicība!