Top Shop - Krāpšana

Veikals Top Shop Dominā demonstrē klaju vienaldzību pret pircējiem. Reaģējot uz reklāmu, iegadajos Rover Heater sildītāju. Diemžēl izrādījās, ka sildītājam ir tik maza jauda, ka tas nespēj piesildīt pat tualetes telpu. Vēlējos to apmainīt pret kādu jēdzīgāku preci (jo uz naudas atgriešanu jau necerēju) , tomēr arī tas neizdevās. Turklāt atbildi no smalkajiem kundziņiem bija jāgaida 3 nedēļas. Tā, protams, bija negatīva - ņem vien atpakaļ to mūsu "brīnišķīgo" mantu un velcies mājās. Protams, es jau iepriekš zināju kādus mēslus viņi tirgo, bet iekritu. Turpmāk iešu ar līkumu!

D

Sigita Bronze 16.03.2018

"ka tas nespēj piesildīt pat tualetes telpu" - tev ko [slēpt]@t silti auksi?

J Jānis Maslabojevs 03.01.2020

heandy heater man labi , pat ideali silda . par 4 gradi uz augsu 5cas minutees. cool un pastaa maksaja tikai 11 eiro