Top Shop - Krāpšana

Manai mammai,kas ir pensionāre ar lielu uzbāzību tika piedāvāts matracis,kas maksāja 300 euro, ar lielu atlaidi par 150 euro + vēl 7 dāvanas. Mamma vairākas reizes pārjautāja, vai tiešām tas viss būs dāvanā, atnāca 3 dienu laikā, un protams, samaksāts no PVZ bija par dāvanām un matracis nebija, sazvanīt atgriešanas numuru nav iespējams, un zvanot šiem konsultantiem par krāpšanu ,lai atgriež naudu, jādzird visādas replikas. Melu un krāpšanas kantoris, tikai jālamajās uz šīm bezkauņām.

R Ritazvaigzne 16.07.2017

Top šopā tiešām strādā melīgi pārdevēji, kuriem galvenais ir pārdot, vienalga, kādiem līdzekļiem. Pasūtīju olu vārāmo, samaksāju, bet saņēmu tikai "dāvanas" -klienta karti un nekam nederīgu ķīniešu tvaika gludekli, kuram pie pirmās lietošanas nolūza plastmasas detaļa.

alergologs 17.07.2017

''pārdevēji, kuriem galvenais ir pārdot'' - a kas vēl Jūsuprāt pārdevējam ir jādara? dziesmiņas jādzied?

Un ja jau nevarējāt nevienu sazvanīt, tad varbūt vajadzēja attapties un pamēģināt darba dienā zvanīt nevis sestdienā ? :D