Top Shop - Krāpšana

Līdzīgi kā iepriekš kundzīte jau rakstīja- arī man, no Top Shop piezvanīja manā dzimšanas dienā, neskatoties uz to, ka tie, piedevām, sakrita vēl ar valsts svētkiem. Apsveica un ļoti skaisti stāstīja par man jau pienākošajām dāvanām... Un ne tikai..Skaisti apvārdoja. Brīnišķīgi noreklamēja putekļu sūcēju Rovus Victor Vac, ka tas ne tikai sūcot, bet arī mazgājot un tīrot, nu gluži tāpat kā dārgie Kercher mazgātāji! Un kāpēc pārmaksāt, ja tādas preces kā Kercher analogu varot nopirkt uz pusi, nē- pat 3 kārši! lētāk! Pārjautāju operatoram- vai tiešām Rovus darbojas tieši tāpat kā Kercher? Jā, atbilde bija apstiprinoša un pārliecinoša! Un tad vēl plus 50% atlaidei papildus atlaides solījums! Piekritu un ar nepacietību gaidīju preces piegādi. Bet, izpakojot, jau sapratu, ka gaidītā prece pat uz pusi nav kā reklamēja!😡 Un tā cena! Atmīnusojot visus manus sakrājušos atlaides kuponus, 50% un vēl papildatlaidi, kopā samaksāju 89.99 EUR. Mājaslapā standarta cena- 99.99 EUR!😀 Stulbi, ka tā apvārdo savus potenciālos klientus! Vairs neiepirkšos pie Jums!😞