www.sudzibas.lv Top Shop Happy Chop...

Top-Shop - Happy Chop...

Iegādājos Happy Chop no TOP-shop veikala. Reklāmā pa TV viss izskatās ļoti lieliski, taču, kad man to atsūtīja un centos jauniegūto preci izmēgināt, nekas nesanāca, jo tas vienkārši neko nesmalcina! Īsāk sakot, pilnīgs mēsls. Nevienam neiesaku to iegādāties! Tikai izmesta nauda!!!

I

S Santa 27.10.2010

he he... reklāma nostrādāja, un Tu uzkēries. Ko vēl vajag?

A afd 27.10.2010

15 dienu laikā vari sūtīt atpakaļ to mēslu.

B BIGs 27.10.2010

Es arī taisījos pirkt Happy Chop un brīnos par sūdzību. Vai tiešām tik slikta prece?

T Top-Shop 27.10.2010

Pirms sūdzības ievietošanas vajadzēja to preci pārbaudīt. Bija gadījumi kad naži bija ievietoti otrādi un neko nevarēja sagriezt. Lūdzam griesties atpakaļ pie mums.
Ar cieņu, Top - Shop.

H Hello 27.10.2010

Hello!Hello!Hello!Hello!

Z Zigis 30.10.2010

Vispār neiesaku iepirkties TOP SHOP veikalos tā ir cilvēku krāpšana un viss ko tur tirgo īstenībā ir pilnīgie mēsli

J jv 30.10.2010

Slikti eat reklāmu skatījušies. Viss ko pie mums pārdod ir tikai pakaļdarinajums, pietam slikts. Pieversiet uzmanību tam mazgāšaqnas procesam TV reklāmā.

S solvita 03.11.2010

mana omīte veselus 4 nopirka...:) noturēja kādu laiku un tad viesībās lepni vilka ārā, lai iedotu mazmeitām smalcināt visu priekš salātiem... :D es teikshu ar nazi iet 100x aatraak... :)) nepeerciet...

O Oskars 03.01.2011

Esmu nesen nopircis un esmu bezgala priecīgs, jo varu ne tikai sīpolus griezt, bet arī zeķes adīt ar Happy chop palīdzību.