Top Shop

Nejeedz un negrib straadaat !!!Noskatijos reklaamu DORMEO zvanu saku, ka vajag taadu un taadu izmeeru jaa oki divu nedeelju laikaa buus. Saku, ka pazinjas teica, ka esot veikals vai nepateiktu adresi vareetu piebraukt varbuut ir uz vietas vajadziigaa izmeera matracis. Saka, ka veikala nav un vinji straadaajot tikai ar pasta piegaadi. Nejaushi satiku savu pazinju, kas saka, ka veikals ir VIENIIBAS GATVEE veikalaa MAXIMA. Nejaushi braucot garaam iebraucu- jaa ir veikals eju iekshaa saku, ka vajag taada un taada izmeera matraci, labi buus tikai peec 2 nedeeljaam, ko dariit mani pieraksta kaut kaadaa tur zhurnaalaa tipa pienjeema pasuutijumu, divu nedeelju laikaa zvaniishot !!! Peec divaam nedeeljaam braucu garaam domaaju jaaiebrauc panjemt, bet shie saka, ka veel nava buushot naakoshaas nedeeljas laikaa. labi nu visaadi gadaas. Uzzinu caur 118 telefonu un zavnos, jo shie neliekas ne zinis. Pagaaja 3 nedeeljas !!!!! Man saka, ka ejosh izmeers visi peerk un veel 8 cilv ir rindaa !!!! Tad mani tas aizkjeera, nu bljin ja ejosh izmeers tad pasuuti vairaak un nesoli divu nedeelju laikaa !!! Jeb arii pasuuta vai cik atved izdala radiem draugiem izredzeetajiem un kas paliek 8 cilv. rindai jau 4 nedeeljas pagaajusha un sola, ka naakoshnedeelj !!! Super - ne zvana ka nebuus, ne atvainojaas !!! Laikam taa tam jaabuut muusdienu maarketings !!!! No seerijas kur tu dirsaa liksies ja vajag tad gaidi !!! Jau besis gaidiit !!!

B

D Dace 20.10.2006

Pilnīgi piekrītu!Pasūtīju arī ejošo matrača izmēru,kas tika solīts 2ned.laikā,bet ne zvana,ne matrača!Nu jau tiek solīts vēl pēc 3ned,rezultātā kopumā,ja atvedīs pēc tām 3ned.,tad gaidīšanas laiks būs 1,5mēnesis.Un tiešām nesaprotu,ja izmērs ir tik ejošs,kāpēc nevar pasūtīt vairāk preces?Un kāpēc jāmānās un jāsola klientiem,ja solītajos termiņos paši neiekļaujas????

N Nastja 11.12.2006

es šo matraču gaidiju 3 menešus vai tas vispar ir normāli? Un vēl tur neprot runāt ar klientiem

N nuucha 28.12.2007

man liekas ka TV veikalos iepirkties nav prātīgi!

A Arnis 03.11.2008

Es vēlējos konsultēties ar klientu servisa darbiniekiem par trenažiera iegādi. Man bija nepieciešama konsultācija, bet šiem acīmredzot ir vienalga. Droši vien atsēž savas stundas par minimālo algu. Kaut gan, ne man par to spriest. Mani neapmierināja fakts, ka es vairākas reizes mēģināju sazvanīt darba laikā klientu servisu - neveiksmīgi. Kad pacietība bija zudusi, aizsūtīju elektronisko pastu. Gaidīju pāris dienas atblildi, jo kas zin, varbūt tiešām daudz darba cilvēkiem, riktīgi zvanās viņiem. Atbildi nesagaidīju. Sūtīju atkal e-pastu. Un nu jau trešo nedēļu atbildi gaidu. Vai tas ir serviss? Un kas notiks, ja kādam prece salūzīs? Kā tādos gadījumos tikt pircējam galā, ja viņi nav ieinteresēti pat pārdot, kur nu vēl remontēt.

L Lepi 03.11.2008

Es iepērkos arī veikalos un man viss ir bijis ok. Gaidīju ari ilgi pasūtīto preci un pat informēja, kad būs ilgs proces..

L Liene 17.02.2009

Es arī vienreiz tur matraci pērku. Viss bija ok. Piezvanīju, teica, ka ir uz vietas. Tai pašā dienā atbraucu uz veikalu un dabūju savu matraci.

K kaspars 15.05.2009

Idioti ir del ta ka aizgajat uz turieni, nu mulki Jus nessat to tikai sudus pardod ... pardevaj labakais tieciens nesat pamanijusi

Es SAVIEM RADINIEKIEM ARI SO NOPIRKU, LOTI PATIECIGI IR .. ??? JUS TA NAV TIEKSUI ...
ES PATs nopirku vinas sudu galas marinataju, vins pat negreizas, nopirku H2O, girda slapja, tepeki netira tikai paliek slaps ...
Vai esmu manijis un tiecis ... Ja
6 mainiju gala marinataju
3 mainiju h2o, , , , saka vnk udens tecet no kaster tas kur lej udeni

Apnika braukt stav majas, varbut kadu dienu aizbrauksu atkal samainisu preci... nu tads stulbs ... pat esmu stulbs jo iekritu, nu isteniba man bralis sievai nopirka sis sudu lietas es vnk braucu manit ... bet nee neviens man neticeja ... tapec nu esiet gudri ja paskataties isteniba tas reklama, vina nevienas nerada tiesi ka tas tiri, ... kadri tiek parlekti... viena kadra iemet vai uliek slotu, otra parada oij jau tirs... nu stulbs, nesaprotu ka vinus tiesa nevar iesudzet