www.sudzibas.lv Top Shop Pedu vile Pēdējie krāpnieki. Tādu uzņēmumu vajag klapēt ciet.

Top Shop Pedu vile - Pēdējie krāpnieki. Tādu uzņēmumu vajag klapēt ciet.

Pasutiju pedu vili pidavaja atseviski ari uzgalus teca ja prece neapmierina, var sutit atpakal, ko ari dariju, jo ar tadu vili var tikai notirit puteklus no plaukta. Naudu protams nesanemu atpakal atsutija man preci, bet atverot kasti, izradas nav kastites ar uzgaliem par kuriem es samaksaju 8.18 eur kopa samaksajot 24.66. Vai ta nav krapsana. To bodi ar steigu jaklape ciet. Neperciet neviens no ta veikala! Preces nosaukumsvellneoekstreme callus removerv2. Uzgali vellneo ekstreme callus remover rollers2pcsv2 un plus vel piegade. Augstaka mera cuciba. Pavadzimenr.2018011219 kl. Nr.802348

Papildināts [email protected] 18.07.2018

Vel nekas nav atrisinats.

I [email protected] 18.07.2018

Studio Moderna SIA Delu iela4 Riga Kalnini-B,Marupe,Marupes nov, LV-2167,Latvija

S Studio Moderna SIA 18.07.2018

Labdien,
Ja higiēnas preces ( par higiēnas preci tiek uzskatīta Prece, kura tiek izmantota personīgās higiēnas lietošanai, un ir ciešā saskarē ar cilvēka ķermeni vai tās daļām), iepakojums ir atvērts un prece ir tikusi lietota, uz tās ir lietošanas pazīmes, uzņēmumam nav nekāda veida pienākuma Jums atgriezt Preces pirkuma maksu par lietotu preci. Veicot preces pārbaudi, ievietojot ierīcē atbilstošas jaudas baterijas, ražotāja defekts nav konstatēts, ierīce darbojas. Precei netika konstatēts neviens bojājums, kura dēļ preci nevarētu lietot tam paredzētajam mērķim. Kā arī šajā gadījumā Jums nav tiesību izmantot atteikuma tiesības, jo nepastāv neviens no Ministru kabineta noteikumos "Noteikumi par distances līgumu" noteiktajiem priekšnosacījumiem, kas ļautu patērētājam izmantot atteikuma tiesības. Informācija par atteikuma tiesību izmantošanas noteikumiem un izņēmumiem ir skatāma mūsu mājas lapā http://www.top-shop.lv/atteikuma-tiesibas/, kā arī skaidri norādīta un lasāma sūtījumam pievienotajā atteikuma veidlapā.
Par papildus uzgaļu komplektu, kas nebija lietots, Jums nauda tiek atgriezta, tādā pašā veidā, kā apmaksājāt pirkumu.

Nosūtam Jums informāciju par gadījumiem, kuros Jūs neesat tiesīgs izmantot atteikuma tiesības.
Kuros gadījumos Jūs nevarat izmantot atteikuma tiesības, slēdzot distances līgumu. (Ministru kabineta noteikumi Nr.255, punkts 2.5 , stājas spēkā: 13.06.2014.).
Slēdzot distances līgumu atteikuma tiesības jūs nevarat izmantot:

*22.5. patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ.

I [email protected] 19.07.2018

Par uzgalu komplektu naudu diemzel vel neesmu sanemusi atpakal.Loti nelaipna jums ari operatore.Tad nevajag reklamet ,ka preci var parbaudit un ja neapmierina -var sutit atpakal.Ka tad neattaisot karbu es varu parbaudit?Tadel tadas preces nevajag reklamet un maldinat cilvekus.

Dainis 18.07.2018

Tas būtu līdzīgi kā nopirkt tualetes podu, pāris reizes viņā padir** nočurāt visas malas un tad mēģināt atgriezt veikalam, jo nepatīk, ka šļakstās, kad klucis krīt.

E [email protected] 11.10.2018

Tieši tā...KĀ NEATTAISOT VAR PARBAUDĪT PRECI,BET JA ATVERTS,TAD ATPAKAĻ VAIRS NEPIEŅEMAT,MŪŽAM NEIESAKU NEVIENAM TUR IEPIRKTIES...UN ATSAUKSMES VINI ARĪ NEPUBLISKO SAVĀ MĀJAS LAPĀ