www.sudzibas.lv TOP Partika Bojāti produkti,beigušies termiņi

Veikalu tīkla "Top" vaikals "Randa" Tukumā - Bojāti produkti,beigušies termiņi

Regulāri iepērkos šajā veikalā.Līdz šim viss patika, bet, sākoties krīzei, iepirkties Tukuma Top veikalos gribās arvien retāk.Pirmais gadījums bija, kad ievēroju zīdaiņu pārtikas burciņu ar caurumu vākā un tās saturs pat jau bija mainījis krāsu.Aizrādīju pārdevējai, ka plauktā ir bojāts produkts.Pārdevēja pateicās par informāciju, bet bojātā burciņa veikala plauktā nostāvēja vēl 2 mēnešus.Nākamais gadījums bija ar šķīstošo tēju.Plauktā bija palikušas 4 bundžiņas.Parasti nevandos pa plauktiem un paņemu to, kas stāv priekšā.Šoreiz ievēroju, ka pirmā bundžiņa ir gandrīz pustukša un vāks nav cieši aizskrūvēts.Nevēru vaļā, lai pārbaudītu vai folijas vāciņš ir vesels.Skaidrs, ka iztvaikot tējas granulas nevar.Trešais gadījums bija ar mannas paciņu.Nezin kāpēc bija iesnaudusies mana modrība, un es nepārbaudīju ne derīguma termiņu, ne iepakojuma veselumu.Paķēru pirmo paciņu un aizgāju uz kasi.Diemžēl tikai mājās ievēroju, ka paciņas iepakojums ir bojāts, bet bojājuma vieta aizlīmēta ar skoču.Neesmu es kašķīgs cilvēks, tāpēc negāju atpakaļ uz veikalu kasīties.Diemžē pēdējais piliens manā pacietības kausā bija šodien nopirktās mazās auzu putriņas ar augļu gabaliņiem.Tas bija nocenotas no 25 santīmiem uz 8.Loģiski, ka paskatījos derīguma termiņu.Derīguma termiņš vēl bija labs-16.05.2010.Mana kļūda bija tā, ka neapskatījos derīguma termiņu pilnīgi visām paciņām, ko ieliku grozā.Mājās tomēr vēlējos pārbaudīt, vai tiešām esmu iepirkusies šajā veiklā bez brāķiem, un izrādījās, ka tomēr nē.Vienai paciņi derīguma termiņš ir 17.03.2010.-tātad jau 2 mēnešus kā nav derīga.Protams, ka es nepalikšu nabaga 8 santīmu dēļ, bet mani ir nokaitinājis šī veikala darbības stils-nevis izmet vecu vai bojātu preci, bet visādos veidos cenšās iesmērēt neuzmanīgam pircējam.Tāpēc, mīļie tukumnieki un pilsētas viesi, iepērkoties Top veikalos Randā, Dārtā un Minitop-ā, rūpīgi pārbaudiet katru preci, ko ieliekat groziņā.
P.S.gribētu zināt, vai es viena tāda "veiksmīga", vai arī vēl kādam ir gadījies "labi iepirkties"šajos veikalos.

I

E efektologs 08.05.2010

V v 17.09.2011

Kur tad ir tās ilgi gaidītās segas?17.septembrī iegāju veikalā Rojā, man pateica, ka segas aizsūtītas atpakaļ. Es katru dienu gāju veikalā skatīties, bet tās segas tur nebija.

U UnaJASMINE 12.07.2019

Izrādās, ka veikalu tīkls TOP ir ar ļoti zemu reitingu. Tik daudz sūdzības nebiju lasījusi ne par vienu veikalu. Mums Jauntukuma ari ir veikals Top. ļoti biezi šajā veikalā ir bojāti augļi, dārzeņi, zaļumi, visa šī prece ir zaudējusi savu vizualo izskati un derīguma termiņi sen jau iztecejusi. Veikala vadītajapilnīgi nekāda. Cik reizes esmu parādījusi , ka prece nav derīga lietošanai, viņa tikai stulbi noskatās caur brillem un vnk aiziet. Speciali iegaju šajā veikalā vēl pāris dienas pēc kārtas, bet viss, kas nav derīgs , joprojam atrodas veikala plauktos. Tapēc šaja veikala vairs neiepērkos. Ļoti slikts serviss.