www.sudzibas.lv TOP Partika Šausmas un nekas vairāk

Veikals Top! Rūjienā. - Šausmas un nekas vairāk

Esmu vienkārši šokā par to kāds cilvēks tur strādā. Pirmkārt jau par to ka no viņa nes pēc alkohola un cigaretēm. Otrkārt - es laikam nelaipnāku pārdevēju neesmu redzējusi. Skatās ar tādām acīm itkaa tu to visu kas groziņā būtu nozadzis. Ne labdien.. Ne paldies.. Ne lūdzu... Apkalpošana zem katras kritikas. Viņas vecumā (49) vēl nav iemācījusies pieklājības normas. Un pats labākais ir tas ka viņa aprunā veikala pircējus, sniedzot nepatiesu un apkaunojošu informāciju citiem cilvēkiem, kaa arī ārpus darba komentē un dara zināmu citām personām ko cilvēks pērk un kā veikalā uzvedas. Liels Fuj. Vai tiešām veikalam ir tāds izmisums ka jāpieņem darbā šādi indivīdi?

Veikals top

Dainis 12.09.2017

Sūdzībā derētu arī kādi fakti, piemēram cilvēka vārds kuru jūs apvainojat..

N nelietojamais52 12.09.2017

Knapi turos lai neuzrakstītu.

smejiesvesels 12.09.2017

"Vai tiešām veikalam ir tāds izmisums ka jāpieņem darbā šādi indivīdi?"

Varbūt Jūs pati pats vēlaties strādāt TOPĀ? Tā teikt, pacelt šīs iestādes kultūras līmeni?

N nelietojamais52 12.09.2017

Man ir savs darbs un nekad nav interesējis pārdevēja amats. Un par to ir jādomā veikalam ne man kā saglabāt reputāciju.

N nelietojamais52 13.09.2017

Oho.. Kas tad nu.. Kāds no veikala Sho beidzot pamanījis? Silti iesaku-nekaitiniet ja negribat lai vēl kas tiktu pacelts.. Labāk parunājiet ar savu nožēlojamo darbinieci..

K Kaspars Puķītis 14.09.2017

Stulbi,ka šādi nesodīti var apvainot cilvēku tikai tapēc,ka ir personisks naids pret viņu .

N nelietojamais52 15.09.2017

Tādām vecenēm jaslauka iela nevis jāstrādā apkalpojošā sfērā..

G Gundega1968 15.09.2017

Viņa jau reiz tika atlaista no šī paša veikala par alkohola lietošanu darba laikā. NESAPROTU KĀPĒC VIŅA IR ATPAKAĻ!?Laikam tiešām izmisums. Sūdzība vietā.

K karlis dedzis 07.11.2020

Kadel Katru gadu Rujienas pasvaldibas darbinieki aptira no zviedrijas sutitas pacinas uz jauno gadu smaididami ar somam dodas uz masinu kopvertejuma berniem neka tur pakas nepaliek atstaj kaut kadus zelantinus murgs prosta un kad sanem tas pakas tad pagraba iesledzas nofilmejiet kads bus labs video