Veikals Top - rindas

Veikalā TOP Valkā ir ļoti lēna apkalpošana. Rindā stāv vairāk kā 10 pircēji, taču otra kase netiek atvērta. Nereti pircēji nesagaidot savu kārtu, veikalu pamet tā arī nesamaksājot par precēm, atstājot tās groziņos. Rodas iespaids, ka šāda taktika ir izvēlēta tīši, jo kasieru darbs kļūst arvien lēnāks. Veikala darbinieces ir nelaipnas, pārdevējas pie vitrīnas neievēro pircējus, kas gaida uz viņām.
Tā kā veikalam nav apkopējas, tad vakarpusē ir vērojama "smilšu vētra"veikalā. Gaiss ir sarkanīgs no saceltajām smiltīm, sveramās preces (cepumi, bulciņas) nav apsegti.
Katra reize, iegriežoties veikalā, kļūst par pamatīgu nervu pārbaudi.

P

A adaži 09.09.2013

Tieši to pašu par lēno apkalpošanu var teikt par TOP veikalu Salacgrīvā. Vienu reizi tur iegāju-vairāk neiešu! Kaimiņienei par pētersīļiem noskaitīja 4 ls-esot sajaukusi gramus ar kilogramiem...:D Labi, ka laikā attapās.Sūdīgs veikals.