www.sudzibas.lv TOP Partika Produktu svaigums

Veikals Top - Produktu svaigums

Sveiki, nu būs pienācis laiks šai tik ļoti pārtikas nocinošai ziņai. Kā jau visiem ir zināms, AS ''Diana'' reklamējot savus produktus kā svaigus, tiko pagatavotus utt. Tad varu pateikt, ka šajā ''mini TOP'' veikalā pie kulinārijas stenda tiek pārdoti iepriekšēja vakara nepārdotie produkti, kā piemēram ''Pica nar desu'' pārdevēja izdarīja kļūdu iedodot vakardienas preci un šodienas. bija jūtama nelaba sajūta vēderā. Otrais produkts ko iegādājos bija salāti ''Vidzemes'' Kuru galvenais sastāvs ir -Vārīti kartupeļi,Marinēti gurķi,Zāvēta desa,Puravi,pipari,sāls.vakardienas salāti tika uztaisīti par šodienas. atkal vakardienas prece tika sajaukta kopā ar šodienas, un piegriezti klāt svaigi gurķi,un pēc iespējas vairāk majonēzes,padarot tos vispār neieēdamus.
Gribētu zināt vai tas tā ir arī citos AS ''Diana'' Veikalos?
Ar cieņu
Jānis